Willem Dafoe w obsadzie “piwnicznego” dramatu “The Man in My Basement”

The Man in My Basement Willem Dafoe
The Man in My Basement – Willem Dafoe w filmie z Jonathanem Majorsem / Foto: Wikimedia Comm.

Willem Dafoe – którego niedawno widzieliśmy w “Wikingu” Roberta Eggersa – wystąpi w filmie “The Man in My Basement”. Będzie to mieszanka thrillera, dramatu i kina psychologicznego; u boku ekscentrycznego gwiazdora pojawi się znany z “Krainy Lovecrafta” Jonathan Majors.

The Man in My Basement Willem Dafoe w filmie razem z Jonathanem Majorsem

“The Man in My Basement” będzie debiutem reżyserskim Nadii Latif i ma bazować na książce Waltera Mosleya. Dafoe pojawi się w filmie jako Anniston Bennet – bogacz i dżentelmen, który chce wynająć piwnicę w domu rodzinnym niejakiego Charlesa Blakely’ego (tę rolę zagra Jonathan Majors). Z czasem okaże się, że Anniston potrzebuje więcej niż tylko wynajmu przestrzeni. Dynamika między bohaterami stale się zmienia, staje się coraz bardziej złożona.

Zgodnie z zapowiedzią będzie to filmowy komentarz na temat złożoności wynikających z pochodzenia etnicznego, władzy oraz tożsamości ludzkiej. Majors nie tylko w filmie wystąpi, ale też będzie producentem wykonawczym. Całość powstanie dzięki jego wytwórni Tall Street Productions (przy współpracy z Protagonist Pictures).

Filmografię Willema Dafoe zamyka wspomniany już “Wiking” – epicki dramat historyczny od Roberta Eggersa. Z kolei Jonathan Majors pojawił się niedawno w “Zemście rewolwerowca” z Idrisem Elbą, a już w przyszłym roku zobaczymy go w superbohaterskim widowisku “Ant-Man and The Wasp: Quantumania” (w obsadzie także Paul Rudd i Michelle Pfeiffer).

Previous Article
Double Fault Rebel Wilson

Rebel Wilson wystąpi w sportowej komedii od Paramountu

Next Article
James Franco jako Fidel Castro

James Franco zagra Fidela Castro w nowym filmie Bardema

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share