Jamie Lee Curtis jako wróżka w nowym projekcie Disneya?

Haunted Mansion Jamie Lee Curtis
Haunted Mansion Jamie Lee Curtis zagra w nowej produkcji Disneya? / Foto: Wikimedia Comm.

Jamie Lee Curtis negocjuje warunki swojej roli w nowym filmie produkcji Disneya pt. “Haunted Mansion”. Prawdopodobnie wystąpi w projekcie wspólnie z Dannym DeVito i Owenem Wilsonem. Zdjęcia powstają w Nowym Orleanie, premiera odbędzie się w marcu 2023 roku.

Haunted Mansion Jamie Lee Curtis zagra w nowym filmie Disneya?

Film będzie stanowił klasyczne kino przygodowe. Rosario Dawson występuje w nim jako Gabbie – pani doktor, która poszukuje nowego życia i wprowadza się wraz z dziewięcioletnim synem do podejrzanie taniej willi w Nowym Orleanie. Szybko wychodzi na jaw, dlaczego dom był w przystępnej cenie – jest nawiedzony. Matka wzywa na pomoc księdza (Owen Wilson), który współpracuje z naukowcem-ekspertem do spraw paranormalnych (LaKeith Stanfield), profesorem historii (Danny DeVito) oraz medium (Tiffany Haddish).

O tym, że Danny DeVito związał się z projektem, informowaliśmy już w październiku minionego roku. Teraz dowiadujemy się, że do obsady może dołączyć Jamie Lee Curtis, gwiazda serii “Halloween”. Prawdopodobnie zagra Madame Leotę – wróżkę, która żyje wewnątrz czarodziejskiej kuli. W obsadzie “Haunted Mansion” znajdują się również Chase Dillon, Kurt Yue, Elisah Davis i Suzette Lange.

Reżyseruje Justin Simien (“Drodzy biali!”, “Bad Hair”), a autorką scenariusza jest Katie Dippold (“Ghostbusters. Pogromcy duchów”, 2016).

Obraz inspirowany będzie tytułową atrakcją (ang. The Haunted Mansion), która znajduje się na terenie parku rozrywki Disneyland. W przeszłości powstał już film bazujący na disnejowskim Nawiedzonym Domostwie. Mowa o komedii “Nawiedzony dwór” (2003) z udziałem Eddiego Murphy’ego.

Previous Article
Tomb Raider 2

Alicia Vikander nie zagra Lary Croft. Co dalej z nowym "Tomb Raiderem"?

Next Article
Goodnight Mommy Remake

Remake austriackiego "Widzę, widzę" premierą na Prime Video

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share