Leonardo DiCaprio zagra w nowym filmie Martina Scorsese dla Apple’a

The Wager Leonardo DiCaprio
The Wager – Leonardo DiCaprio znów w filmie Martina Scorsese / Foto: Wikimedia Commons

Leonardo DiCaprio znów będzie polegać na talencie Martina Scorsese – i vice versa. Hollywoodzki gwiazdor dołączył do obsady nowego filmu szykowanego przez legendarnego reżysera dla studia Apple. Jego tytuł to “The Wager”, będzie to adaptacja książki Davida Granna.

The Wager Leonardo DiCaprio kolejny raz kręci z Martinem Scorsese

Pełny tytuł książki to “The Wager: A Tale of Shipwreck, Mutiny, and Murder”. Na podstawie literackiego pierwowzoru powstanie oryginalny film Apple’a. Rolę główną powierzono już Leonardo DiCapriowi, co oznacza, że “The Wager” będzie oficjalnie siódmą okazją do współpracy między tą ikoniczną dwójką. Książka Davida Granna nie ukazała się jeszcze na półkach sklepowych; trafi tam w 2023 roku.

Akcja filmu będzie toczyć się w 1742 roku na okręcie wojennym Wielkiej Brytanii. Rozbija się on u wybrzeży jednej z wysp, a członkowie rejsu walczą o przeżycie. Ma to być mroczny i brutalny thriller z wątkiem survivalowym. Scorsese i DiCaprio zajmą też stanowiska producenckie, podobnie jak Jennifer Davisson, Dan Friedkin i Bradley Thomas. Producentem wykonawczym został Richard Plepler.

Co ciekawe David Grann napisał też “The Killers of the Flower Moon” – literacki oryginał innego filmu Scorsese z DiCaprio, który jeszcze w tym roku ukaże się na platformie streamingowej Apple TV+. Polski tytuł “The Killers…” to “Czas krwawego księżyca”.

Na razie nie wiadomo, kiedy “The Wager” ukaże się na VOD. Biorąc pod uwagę, że nie ukazała się jeszcze książka, premiera powinna odbyć się dopiero, gdy literacki wzór trafi do sprzedaży.

Previous Article
Najlepsze filmy z Sandrą Bullock

Top 5: Najlepsze role w karierze Sandry Bullock

Next Article
Najlepsze filmy z Dwaynem Johnsonem

Top 5: Najlepsze role w karierze Dwayne'a Johnsona

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share