Potworniccy i Addamsowie stoczą pojedynek na Netfliksie

The Munsters Netflix
The Munsters – film Roba Zombiego ukaże się na Netfliksie / Foto: Netflix, Universal, MGM Television

Członkowie klanu Potwornickich i Rodzina Addamsów stoczą pojedynek na Netfliksie. Tak jakby. Wczoraj w mediach społecznościowych pojawił się post sugerujący, że nadchodzący film “The Munsters” Roba Zombiego zaliczy premierę na platformie giganta VOD zamiast na Peacock (o czym informowano do niedawna). Znamy też przybliżoną datę premiery serialu “Wedneday” Tima Burtona.

The Munsters Netflix ujawnił, że objął prawa do dystrybucji filmu

Od wielu miesięcy w mediach pojawiały się plotki, że film “The Munsters” doczeka się dystrybucji streamingowej w serwisie Peacock. Plany się zmieniły: wyczekiwana produkcja ukaże się jednak na Netfliksie, który – w odróżnieniu od Peacocka – dostępny jest również w Polsce. Poinformował o tym reżyser filmu Rob Zombie, w poście na Instagramie. Oto, co napisał:

— Nadchodząca jesień będzie tak upiorna, jak w 1964 roku! Tak, Potworniccy i Addamsowie powracają na ekrany telewizyjne w tym samym czasie za sprawą Netfliksa. Minęło 58 lat od ostatniego starcia tych tytanów. To będzie świetne, rozrywkowe tło na zabawę w wycinanie dyni.

Do wpisu rockman dołączył grafikę z dwoma plakatami. Pierwszy przedstawia jego własny film – na dole pojawia się zapowiedź: “Wkrótce na Netfliksie”. Obok figuruje plakat serialu “Wednesday”, który jest spin-offem serii o Rodzinie Addamsów. Gwiazdą odcinkowej produkcji jest Jenna Ortega, wcielająca się, oczywiście, w Wednesday Addams – córkę Mortycji i Gomeza, która rozpoczyna naukę w college’u i rozwiązuje tam zagadki paranormalne.

Wiadomo, że “The Munsters” doczekają się swojej premiery we wrześniu tego roku. Ponieważ Zombie uznał, że Potworniccy i Addamsowie “zmierzą się” ze sobą na Netfliksie w tym samym czasie, można zakładać, że serialowa “Wednesday” ukaże się w podobnym, przedhalloweenowym okresie (może jeszcze we wrześniu, a może na początku października). Reżyserią serialu zajął się mistrz ekscentrycznego kina, Tim Burton.

W filmie “The Munsters” tytułowi bohaterowie przybywają do Stanów Zjednoczonych prosto z Transylwanii i zamieszkują na pozornie idyllicznych przedmieściach. Potwornickich grają Sheri Moon Zombie, Jeff Daniel Phillips i Daniel Roebuck.

“Wednesday” opowie o tytułowej, upiornej bohaterce, która właśnie zaczyna naukę w college’u – Nevermore Academy. Dziewczyna rozwiązuje uczelniane tajemnice dzięki zdolnościom parapsychicznym. W obsadzie m.in. Jenna Ortega, Catherine Zeta Jones, Thora Birch, Luis Guzmán i Christina Ricci.

Film o Potwornickich kręcony był w Bułgarii, a serial o Wednesday Addams – w Rumunii.

Previous Article
Najlepsze polskie filmy na Netfliksie

Top 10: Najlepsze polskie filmy na Netfliksie

Next Article
Najlepsze filmy z Viggo Mortensenem

Top 5: Najlepsze role w karierze Viggo Mortensena

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share