Steve Carell w sidłach psychopaty – zwiastun serialu “The Patient”

The Patient Zwiastun
The Patient Zwiastun serialu / Foto: FX Productions, Hulu

W sieci pojawił się oficjalny zwiastun nadchodzącego serialu z udziałem Steve’a Carella – czyli nieśmiertelnego Michaela Scotta, kierownika firmy Dunder Mifflin w sitcomie “Biuro”. Tytuł to “The Patient”, jest to nowa produkcja FX Networks. W serialu grają też Domhnall Gleeson i Andrew Leeds.

The Patient Zwiastun serialowego thrillera ze Steve’em Carellem

Będzie to thriller psychologiczny, w którym Steve Carell gra doktora psychiatrii więzionego przez swojego szalonego pacjenta. Serial ma być dreszczowcem psychologicznym, którego główny bohater to psychoterapeuta imieniem Alexander Strauss. Mężczyzna trafia w pułapkę i zostaje porwany przez seryjnego mordercę. Jego żądania okazują się zaskoczeniem: szaleniec chce, by lekarz pomógł mu opanować zabójcze impulsy. Strauss zrobi wszystko, by odzyskać wolność. W międzyczasie, wgłębiając się w psychikę porywacza, staje twarzą w twarz z własnymi, długo niedopuszczanymi do siebie problemami.

Na całość złoży się dziesięć około półgodzinnych odcinków. Scenarzystami produkcji zostali Joel Fields i Joe Weisberg. Będą oni też producentami wykonawczymi. Steve Carell także obejmie jedno ze stanowisk producenckich. Obsadę, poza gwiazdorem “Biura”, zasilają również Domhnall Gleeson (“Ktoś we mnie, Królowe zbrodni”), Andrew Leeds, David Alan Grier, Linda Emond, Alex Rich, Laura Niemi, Amy Handelman, Evan Shafran, Jake Broder i Tim Ransom.

Całość zadebiutuje na platformie streamingowej FX on Hulu już 30 sierpnia, kiedy premierę będą miały trzy pierwsze odcinki. Ich reżyserem jest Chris Long. Finał serialu “The Patient” przypada na 18 października 2022. Kilka odcinków nakręciła też Gwyneth Horder-Payton. W jej dorobku znajdują się takie produkcje jak “Pam i Tommy”, “Wybory Paytona Hobarta”, “American Horror Story” czy “Pose”. Reżyserka często współpracuje z Ryanem Murphym.

Czytaj też: TOP 5 – najlepsze seriale true crime dostępne na Netfliksie

Previous Article
Najlepsze seriale true crime

Top 5: Najlepsze seriale true crime dostępne na Netfliksie

Next Article
Zbrodnie przyszłości Recenzja

„Zbrodnie przyszłości” – recenzja bez spoilerów. Cronenberg znów prowokuje

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share