“Mam dość” – posłuchaj przebojowej piosenki z filmu “Na chwilę, na zawsze”

Na chwilę na zawsze Teledysk
Na chwilę na zawsze Teledysk z filmu / Foto: Kino Świat; kanał Pawła Domagały na YouTubie

Do sieci trafił teledysk do piosenki “Mam dość”, wykonywanej przez Martynę Byczkowską. To kawałek promujący nadchodzący film romantyczny pt. “Na chwilę, na zawsze”; jego premiera nastąpi w połowie miesiąca. Utwór jest przebojem w filmie i ma szansę zostać hitem notowań radiowych w świecie rzeczywistym.

Na chwilę na zawsze Teledysk promujący film

W filmie “Na chwilę, na zawsze” piosenkę “Mam dość” śpiewa główna bohaterka, Pola – w tej roli Martyna Byczkowska. Dziewczyna – choć jest gwiazdą estrady – znajduje się na życiowym zakręcie. Nagranie “Mam dość” skomponowano w stylu popowej muzyki tanecznej i elektroniki. Za produkcję odpowiada Łukasz Borowiecki, za wokale i tekst – Martyna Byczkowska, a za miks i mastering – Rafał Smoleń. Za wideoklip odpowiada Wojciech Zieliński.

W teledysku widzimy Polę, która wykonuje kawałek na scenie, w otoczeniu rozbawionej publiczności. Wraz z klipem przeplatają się sceny z filmu. Premiera “Na chwilę, na zawsze” została zaplanowana na 15 lipca. Wideoklip pojawił się na youtube’owym kanale Pawła Domagały, który gra w filmie główną rolę męską.

Opis fabuły “Na chwilę, na zawsze” za stroną dystrybutora (Kino Świat):

— Pola (Byczkowska) jest u szczytu popularności – w wieku zaledwie 22 lat wypełnia sale na swoich koncertach i odnosi ogromne sukcesy w branży muzycznej. Pewnego dnia, po jednym ze swoich występów, dziewczyna pod wpływem alkoholu doprowadza do wypadku samochodowego. Aby wyciszyć sprawę, ojciec (Ireneusz Czop), a zarazem menadżer gwiazdy umieszcza ją w ośrodku terapii i leczenia uzależnień, gdzie piosenkarka zostaje zmuszona do pracy społecznej. Wkrótce poznaje tam Borysa (Domagała) – charyzmatycznego instruktora, słynącego z niekonwencjonalnych metod pracy. On również był kiedyś popularnym muzykiem, ale wpadł w pułapki wczesnej sławy. Mimo początkowej nieufności, para zbliża się do siebie dzięki wspólnej muzycznej pasji. Niestety na drodze rodzącego się uczucia stają skrywane tajemnice z przeszłości Borysa i wisząca na włosku kariera Poli. Czy dla dwójki osób, które tak wiele dzieli, jest szansa na szczęście i prawdziwą miłość?

Obraz powstał przy współpracy z wytwórnią Orphan Studio, a jego reżyserem jest Piotr Trzaskalski (w jego dorobku znajdują się między innymi filmy “Mój rower” oraz “Edi”). Obsadę zasilają m.in. Kinga Preis, Olaf Lubaszenko, Tomasz Włosok, Justyna Janowska, Alicja Stasiewicz, Sebastian Ryś i Mikołaj Matczak.

Previous Article
Steven Yeun

Gwiazdor oscarowego "Minari" w nowym filmie Joon-ho Bonga

Next Article
Pracownik miesiąca Zwiastun

"Pracownik miesiąca" - opis fabuły, data premiery, zwiastun

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share