Poznajcie Rodzinę Potwornickich. Plakat z nowego filmu Roba Zombiego

The Munsters Plakat
The Munsters Plakat filmowy / Foto: Twitter – RobZombie, ScreenRant

Jak widać marzenia się spełniają. Rob Zombie, wielki fan serialu o Rodzinie Potwornickich, nakręcił swój własny, pełnometrażowy reboot powstały na bazie legendarnego sitcomu. W sieci ukazał się pierwszy oficjalny plakat zapowiadający ten nadchodzący film.

The Munsters Plakat z filmu, a na nim Herman, Lily i Dziadek Potwornicki

Główny bohater “The Munsters” to “potwór” o wyglądzie Frankensteina, a jego żona Lily jest nieumarłą wampirzycą o gotyckiej aparycji. W filmie tytułowi bohaterowie przybywają do Stanów Zjednoczonych prosto z Transylwanii i zamieszkują na pozornie idyllicznych przedmieściach. Na plakacie widzimy całą rodzinkę, która stoi dumnie przed gankiem domu przy ulicy Mockingbird Lane. Lily (Sheri Moon Zombie) ma na sobie olśniewającą, fioletową suknię, sięgającą aż do ziemi, a jej mąż Herman (Jeff Daniel Phillips) – charakterystyczny, futrzany strój. U boku Lily stoi też jej ojciec – Dziadek Potwornicki (Daniel Roebuck), daleki krewny Drakuli.

Poster nie udziela, niestety, odpowiedzi na pytanie, kiedy film ukaże się w naszych domach. Wiadomo, że twórcy postawili na dystrybucję streamingową. Plotki podpowiadają, że “The Munsters” zaliczą premierę na platformie Peacock (na której w USA można zresztą obejrzeć oryginalny serial o Potwornickich), choć nie zostało to oficjalnie potwierdzone. Inne źródła sugerowały, że możliwa jest też premiera na Netfliksie. Portal “Bloody Disgusting” zapowiedział, że wkrótce poznamy konkretną datę wydania oraz odsłonięty zostanie kolejny trailer.

W filmie “The Munsters”, poza wymienioną trójką, wystąpili też Richard Brake, Cassandra “Elvira” Peterson, Sylvester McCoy, Jorge Garcia, Catherine Schell i Dee Wallace. Zombie zaprosił do współpracy także dwóch aktorów, którzy grali jedne z ról przodujących w oryginalnym sitcomie z lat sześćdziesiątych – to Pat Priest i Butch Patrick.

Poprzedni film Roba Zombiego, slasher “3 from Hell”, miał premierę we wrześniu 2019 roku. Również grali w nim Sheri Moon Zombie, Jeff Daniel Phillips, Daniel Roebuck, Dee Wallace i Richard Brake.

Previous Article
Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny Zwiastun

"Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny" - zwiastun serialu HBO Max

Next Article
Orzeł. Ostatni patrol

Pawlicki, Zawierucha i Ziętek na plakacie filmu "Orzeł. Ostatni patrol"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share