“Clerks – Sprzedawcy 3”: zwiastun nowego filmu Kevina Smitha z Affleckiem i Gellar

Clerks - Sprzedawcy 3
Clerks – Sprzedawcy 3 – zwiastun filmu / Foto: Lionsgate, BondIt Media Capital, View Askew

“Clerks – Sprzedawcy” to tytuł niskobudżetowej komedii z lat 90., która przyniosła olbrzymią sławę swojemu reżyserowi, Kevinowi Smithowi. Film opowiadał o pracowniku sklepu, który przeżywa najgorszy dzień swojego życia, zastępując szefa w jego obowiązkach. Jeszcze w tym roku premierę zaliczy najnowszy sequel “Sprzedawców” – “Clerks III”. Mamy pierwszy oficjalny zwiastun.

Clerks – Sprzedawcy 3 Zwiastun filmu w reżyserii Kevina Smitha

Oryginał z 1995 roku zyskał świetne recenzje i kilka prestiżowych nagród, a dziś uchodzi za dzieło kultowe. Znalazł się zresztą na liście National Film Registry – dziedzictwa kulturalnego Stanów Zjednoczonych – obok takich klasyków jak “Śniadanie u Tiffany’ego” czy “Przeminęło z wiatrem”. W 2006 r. ukazał się pierwszy sequel, a już za parę miesięcy fanów pierwowzoru czeka kolejna niespodzianka.

4 września odbędzie się uroczysta, światowa premiera w Red Bank w stanie New Jersey, a tydzień później, 13 września obraz trafi do dystrybucji kinowej na terenie USA. Odpowiada za nią studio Lionsgate. Wcześniej planowano premierę lipcową, ale z nieznanych powodów została odwołana. Poniżej zwiastun.

Czytaj też: Kto zostanie nowym Bondem? Premiera sequela najwcześniej za 2,5 roku

W filmie “Clerks III” wracają między innymi grający główne role Brian O’Halloran i Jeff Anderson. Obsadę zasilają też: Ben Affleck, Sarah Michelle Gellar, Fred Armisen, Justin Long, Rosario Dawson, Marilyn Ghigliotti, Trevor Fehrman, Austin Zajur, Michelle Buteau i Marc Bernardin. Jason Mewes i sam reżyser, Kevin Smith, wcielają się w ikoniczne role Jaya i Cichego Boba, które stworzyli też w oryginale.

Producentami filmu są Kevin Smith, Liz Destro i Jordan Monsanto, a producentami wykonawczymi – Jennifer Schwalbach Smith, David Gendron i Matthew Helderman.

Previous Article
Orzeł. Ostatni patrol

Pawlicki, Zawierucha i Ziętek na plakacie filmu "Orzeł. Ostatni patrol"

Next Article
Hunt Club Mickey Rourke

Mickey Rourke i Mena Suvari w obsadzie filmu akcji "Hunt Club"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share