“Każdy wie lepiej” – kiedy premiera komedii z Kotem, Kulig i Sewerynem?

Każdy wie lepiej Data premiery
Każdy wie lepiej Data premiery, zwiastun, opis fabuły / Foto: CANAL+, Wonder Films, Kino Świat

Kolejny dzień to kolejne doniesienia o polskim światku filmowym. Latem na dużych ekranach ukaże się komedia “Każdy wie lepiej”, w reżyserii Michała Rogalskiego i wyjątkowo gwiazdorsko obsadzona. Kogo zobaczymy w tej produkcji?

Każdy wie lepiej Data premiery, opis fabuły, zwiastun

Obsadę filmu zasilają między innymi Tomasz Kot, Joanna Kulig i Andrzej Seweryn, który bryluje obecnie w nowo wydanym serialu Netfliksa “Królowa” (gra w nim postać drag queen). Reżyser, Michał Rogalski, ma w swoim dorobku takie hity jak “Gotowi na wszystko. Exterminator”, “Ostatnia akcja”, “Letnie przesilenie” czy serial “Zawsze warto”. Producentem komedii “Każdy wie lepiej” jest CANAL+.

O czym opowie film? Poniżej opis fabuły, udostępniony przez dystrybutora (Kino Świat):

– Zakochani Ania i Grzesiek próbują stworzyć nową rodzinę z połączenia dwóch odmiennych światów. Dla wielu par byłby to wspaniały początek etapu “żyli długo i szczęśliwie”… ale nie dla tej dwójki. Ich związek zostaje wystawiony na próbę, gdy zaczynają się do niego wtrącać ich rodzice oraz byli partnerzy. Dwie rodziny wiele różni, ale mają jeden cel – rozbić związek Ani i Grześka. Czy nowa relacja ma szansę przetrwać najazd swoich rodzin?

Slogan reklamowy filmu brzmi: “Komedia nieco rodzINNA”. Poza Kotem, Sewerynem i Kulig w obsadzie znajdują się także: Michał Czernecki (“Podatek od miłości”), Grażyna Szapołowska (“365 dni”), Maciej Musiałowski (“Sala samobójców. Hejter”), Julia Wyszyńska (“Atak paniki”), Krzysztof Zarzecki, Jerzy Janeczek, Maria Maj i Ewa Wencel. Producentem wykonawczym komedii jest studio Wonder Films, scenariusz przygotował Krzysztof Rak (“Bogowie”).

Według twórców będzie to film pełen specyficznego humoru i wzruszeń, błyskotliwy i zaskakujący. Premiera w kinach: 5 sierpnia 2022. Zobaczcie oficjalny zwiastun.

Źródło: Kino Świat

Previous Article
Różyczka 2

Padł pierwszy klaps na planie zdjęciowym "Różyczki 2"

Next Article
Gorączka 2

Michael Mann o sequelu "Gorączki": "To będzie kawał filmowego widowiska"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share