Chris Hemsworth pochwalił się… bujną, rudą brodą. Zdjęcia z “Furiosy”

Furiosa Chris Hemsworth
Furiosa Chris Hemsworth na zdjęciach z planu / Foto: twitter.com/cravemedia_

Chris Hemsworth otrzymał angaż do roli antagonistycznej w filmie “Furiosa” George’a Millera. Wiemy o tym już od pewnego czasu, a dziś do sieci wypłynęły pierwsze fotosy, które są tego dowodem. Co powiecie na Hemswortha w długich włosach i z rudą brodą okalającą mu twarz?

Furiosa Chris Hemsworth na pierwszych zdjęciach z planu filmowego

Internauci nie dowierzają. Niektórzy twierdzą, że Hemsworth w ogóle nie przypomina siebie, inni mówią o pomyłce i podkreślają, że aktor ze zdjęć “nie może” być ich ulubieńcem. Są też tacy, którzy porównują go do… Johna Travolty. Jedno jest pewne: charakteryzatorzy wykonali kawał dobrej roboty. Przekonajcie się, czy bohater Hemswortha faktycznie jest nie do poznania.

Zdjęcia do “Furiosy” realizowane są w Australii od początku czerwca. Jest to prequel filmu “Mad Max: Na drodze gniewu”, poznamy w nim młodsze lata tytułowej bohaterki (Imperator Furiosy, którą gra Anya Taylor-Joy). Chris Hemsworth pojawi się w filmie jako jeden z głównych antybohaterów, niejaki Dementus.

Obraz reżyseruje “weteran” serii, George Miller, a film współfinansowany jest przez przedsiębiorstwo Village Roadshow. Dystrybucją zajmie się studio Warner Bros. Pictures. W filmie, poza Hemsworthem i Taylor-Joy, grają m.in. Tom Burke, Angus Sampson i Nathan Jones.

Dla fanów 38-letniego Australijczyka mamy dobre wieści. Widowisko “Thor: Miłość i grom” w reżyserii Taiki Waititiego – z udziałem Hemswortha – będzie miało premierę w najbliższy piątek, 8 lipca.

Previous Article
Apokawixa Zwiastun

WIDEO: "Apokawixa" - pierwszy polski horror o zombie

Next Article
Kevin Can F**k Himself Sezon 2

"Kevin Can F**k Himself" - zapowiedź wideo 2. sezonu, data premiery

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share