“Wiedźmin”, sezon 3.: nowe zakulisowe zdjęcia z serialu

Wiedźmin Sezon 3
Wiedźmin Sezon 3. – nowe zdjęcia zakulisowe trafiły do sieci / Foto: Netflix, Sean Daniel Company, Stillking Films, Platige Image

Mamy dla Was nowe, zakulisowe zdjęcia z planu “Wiedźmina” – a właściwie sezonu trzeciego tej produkcji. Poprzednia seria, która miała premierę w drugiej połowie grudnia minionego roku, spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem widzów i tuz po jej premierze rozpoczęto przygotowania dalszych odcinków.

Wiedźmin Sezon 3. – zdjęcia zakulisowe trafiły do sieci

Wiadomo, że w 3. sezonie “Wiedźmina” dojdzie do epickiego starcia między Geraltem z Rivii (w tej roli Henry Cavill) a Vilgefortzem z Roggeveen. W książkowym oryginale Andrzeja Sapkowskiego był on antybohaterem, który nie był w stanie zaakceptować, że Geralt nie chce przejść na mroczną stronę i stanąć u jego boku. Jak będzie przedstawiać się scena walki w trzeciej serii netfliksowego “Wiedźmina”? Przekonamy się wkrótce. Na razie trwają prace przed kamerą. Zobaczcie zakulisowe materiały z planu serialu.

“Wiedźmin” spotkał się nie tylko z pozytywnymi recenzjami krytyków, ale też zebrał całkiem pokaźną widownię. Pierwszy sezon serialu “uzbierał” 541 mln obejrzanych godzin w ciągu dwudziestu ośmiu dni od swojej premiery. Do czasu wydania “Squid Game” był najbardziej flagowym serialem Netfliksa. Druga seria około miesiąc po premierze mogła pochwalić się wynikiem 484 mln obejrzanych godzin.

W 3. sezonie “Wiedźmina” okaże się, że Ciri kryje w sobie potężną moc. Dziewczyna będzie trenowana przez Yennefer, a Geralt zrobi wszystko, co w jego mocy, by uchronić ją przed czarnoksiężnikami. Jednym z producentów wykonawczych nowej serii prawdopodobnie znów będzie Tomasz Bagiński. Serial raczej nie wróci na platformę VOD w tym roku; możliwa jest premiera w pierwszym kwartale 2023.

Poza Henrym Cavillem w obsadzie powinni powrócić: Joey Batey (Jaskier), Kim Bodnia (Vesemir), MyAnna Buring (Tissaia), Royce Pierreson (Instredd) i Anna Shaffer (Triss Merigold). Niedawno załogę aktorską zasilili też Robbie Amell, Hugh Skinner, Meng’er Zhang oraz Christelle Elwin.

Previous Article
Back in Action Cameron Diaz

Cameron Diaz wraca z aktorskiej emerytury. Zagra w filmie Netfliksa

Next Article
Tajemnica Brokeback Mountain

Heath Ledger bronił "Tajemnicy Brokeback Mountain" do ostatku sił. Był sojusznikiem osób LGBTQ

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share