Cameron Diaz wraca z aktorskiej emerytury. Zagra w filmie Netfliksa

Back in Action Cameron Diaz
Back in Action Cameron Diaz u boku Jamie’ego Foxxa w filmie Netfliksa / Foto: Wikimedia Commons

Po udziale w filmie familijnym “Annie” Cameron Diaz ogłosiła, że rezygnuje z aktorstwa. Miało to miejsce w 2017 r. i aż do teraz gwiazda wiernie trzymała się swego postanowienia. Jednak wczoraj 49-latka zaskoczyła swoich wielbicieli. Na twitterowym profilu Jamie’ego Foxxa pojawił się nowy, ekscytujący post.

Back in Action Cameron Diaz wraca do aktorstwa. Zagra w nowej produkcji serwisu Netflix

Foxx i Diaz wystąpili razem we wspomnianej “Annie”. Projekt w reżyserii Willa Glucka zebrał dość chłodne recenzje, a kreację Diaz często krytykowano w prasie i na portalach filmowych. Później artystka ogłosiła, że kończy z aktorstwem, ale – jak widać – zatęskniła za tym fachem. Foxx poinformował na swoim Twitterze, że wystąpi z blondwłosą gwiazdą w nowej produkcji Netfliksa.

“Cameron Diaz i ja wracamy do gry” – napisał w swoim poście. To odwołanie do anglojęzycznego tytułu filmu, który brzmi: “Back in Action”. Wiemy, że projekt kręcony będzie jeszcze w tym roku, choć nie podano żadnych dat. Diaz i Foxx grają w nim role przodujące. Co ciekawe na premierę czeka wcześniejszy film Netfliksa z Jamie’em Foxxem. Tytuł to “Dzienna zmiana”, ma on ukazać się 12 sierpnia.

Diaz i Foxx po raz pierwszy pojawili się razem na ekranie w dramacie sportowym Olivera Stone’a “Męska gra” z 1999 roku. W nominowanym do Złotego Niedźwiedzia filmie wystąpili także Al Pacino, Dennis Quaid, Ann-Margret i LL Cool J.

“Back in Action” będzie reżyserowany przez Setha Gordona – twórcę komedii “Baywatch. Słoneczny patrol”, który pracował też przy serialach “Biuro” i “The Good Doctor”. Scenariusz przygotowali Gordon oraz Brendan O’Brien. Szczegóły fabularne nie zostały ujawnione. O’Brien napisał m.in. skrypt do przebojowej komedii “Randka na weselu” z Zakiem Efronem.

Producentami “Back in Action” będą Gordon i Beau Bauman; producentami wykonawczymi – Foxx, O’Brien, Datari Turner i Mark McNair.

Previous Article
Na noże 2 Data premiery

Znamy datę premiery filmu "Na noże 2" z Danielem Craigiem!

Next Article
Wiedźmin Sezon 3

"Wiedźmin", sezon 3.: nowe zakulisowe zdjęcia z serialu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share