Van Dien, Berenger i Dern w remake’u “The Most Dangerous Game”

The Most Dangerous Game Zwiastun
The Most Dangerous Game Zwiastun filmu / Foto: Charach, Greenfield Media, Koenig, Quiet on Set Prod., Mill Creek Entert.

Studio Mill Creek Entertainment zaprezentowało na YouTubie zwiastun swojego nadchodzącego filmu pt. “The Most Dangerous Game”. Będzie on remakiem klasycznego dreszczowca z 1932 roku w reżyserii Irvinga Pichela i Ernesta Schoedsacka (w Polsce jest on znany jako “Hrabia Zarow”). Role główne w nowej wersji tego klasyku grają Casper Van Dien, Bruce Dern i Tom Berenger.

The Most Dangerous Game Zwiastun filmu z Van Dienem, Berengerem i Dernem

O czym opowie film “The Most Dangerous Game”? Ojciec i syn uczestniczą w rejsie luksusowym statkiem wycieczkowym. Rozbija się on jednak u wybrzeży odległej, dzikiej wyspy. Uczestnicy wyprawy przenoszą się do świata jak z koszmaru – okazuje się, że stają się zwierzyną w polowaniu. Tajemniczy mężczyzna oferuje pewnej elicie nietypową rozrywkę – rozbitkowie stają się ofiarami, które można ścigać, do których można strzelać i które finalnie można zamordować z zimną krwią. Kto przetrwa tę “zabawę”?

Film stanowi remake thrillera “The Most Dangerous Game” z 1932 roku, w którym zagrała między innymi Fay Wray. Był on, oczywiście, adaptacją książki o tym samym tytule autorstwa Richarda Connella. W Stanach Zjednoczonych jest to literacki klasyk, nazywany zresztą często najpopularniejszą anglojęzyczną nowelą w historii. Ekranizacji powstało już kilka, ale najsłynniejszą jest właśnie wersja RKO Pictures z lat trzydziestych. Czy remake przebije popularnością wersję z Fay Wray? Przekonamy się wkrótce.

Premiera “The Most Dangerous Game” w USA odbędzie się 5 sierpnia, w wybranych kinach oraz na platformach VOD. Za reżyserię i scenariusz filmu odpowiada Justin Lee, a w obsadzie znajdują się między innymi: Casper Van Dien (“Żołnierze kosmosu”), Tom Berenger (“Pluton”), Bruce Dern (“Nienawistna ósemka”), Judd Nelson (“Klub winowajców”), Chris “C.T.” Tamburello (“Habitual”) i Elissa Dowling (“Dziewczyna z trzeciego piętra”). Dern i Berenger to aktorzy nominowani do Oscarów, Nelson był nominowany do Złotego Globu.

Nie wiadomo, czy obraz doczeka się dystrybucji w naszym kraju. Za realizację “The Most Dangerous Game” odpowiadają wytwórnie Charach Productions, Greenfield Media, Koenig Pictures oraz Quiet on Set Productions.

Previous Article
Chris Hemsworth o nagiej scenie

Chris Hemsworth o nagiej scenie z "Thora 4": "To dla mnie spełnienie marzeń"

Next Article
Strange Way of Life Ethan Hawke

Ethan Hawke wystąpi w nowym krótkim metrażu Almodóvara

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share