Zachary Levi i Gina Rodriguez zagrają rodziców “Małych agentów”

Mali agenci Zachary Levi
Mali agenci Zachary Levi w obsadzie filmu Netfliksa / Foto: Wikimedia Comm.

Zachary Levi (znany z superbohaterskiego widowiska “Shazam!”) oraz Gina Rodriguez (znana z tytułowej roli w serialu “Jane the Virgin”) wystąpią w reboocie “Małych agentów”. W nowej wersji znanego klasyku przedstawiona zostanie nam nowa rodzina superszpiegów. Nad projektem nadal będzie czuwał Robert Rodriguez.

Mali agenci Zachary Levi i Gina Rodriguez dołączają do obsady

Zachary Levi jest amerykańskim aktorem walijskiego pochodzenia, który występował między innymi w serialu “Chuck” i był Fandralem w widowisku “Thor: Mroczny świat”, ale największy rozgłos zyskał za sprawą tytułowej kreacji w filmie “Shazam!” (w grudniu odbędzie się premiera sequela). Niedawno widzieliśmy Leviego w dramacie sportowym “American Underdog”, gdzie grał Kurta Warnera – popularnego zawodnika futbolu amerykańskiego.

Projekt “Spy Kids” powstaje na zamówienie serwisu Netflix, a w pracach przygotowawczych uczestniczą studia Skydance i Spyglass. Tytułowych małych agentów zagrają Everly Carganilla i debiutujący młody aktor Connor Esterson. W filmie pojawi się wątek groźnego wirusa komputerowego, który przypadkiem zostaje “puszczony” w świat. Dzieciaki muszą zrobić, co w ich mocy, by nie doszło do katastrofy.

Zachary Levi i Gina Rodriguez zagrają rodziców młodocianych szpiegów. Robert Rodriguez zajmie się reżyserią i produkcją nowych “Małych agentów”; napisał też scenariusz. Już jakiś czas temu zaznaczono, że w reboocie przedstawiona zostanie “multikulturowa” rodzina superszpiegów (Gina Rodriguez pochodzi z rodziny o portorykańskich korzeniach).

W poprzednich odsłonach serii rodziców agentów grali Antonio Banderas i Carla Gugino, a same dzieci – Alexa Vega i Daryl Sabara.

Robert Rodriguez ma już na koncie współpracę z platformą Netfliksa. Był twórcą dość chłodno przyjętej komedii przygodowej “Będziemy bohaterami” (2020) z udziałem między innymi Pedro Pascala.

Previous Article
The Old Guard 2 Zdjęcia z planu

"The Old Guard 2": Theron na pierwszych zdjęciach z planu filmowego

Next Article
The Green Hornet and Kato Leigh Whannell

Twórca "Piły" i "Niewidzialnego człowieka" znów współpracuje z Universalem

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share