Małgorzata Kożuchowska to niezła “Zołza”. Data premiery i zdjęcie z filmu

Zołza Małgorzata Kożuchowska
Zołza Małgorzata Kożuchowska na zdjęciu z filmu / Foto: Kino Świat, Wonder Films

Studio Kino Świat zaprezentowało w sieci nowe zdjęcie z nadchodzącego filmu pt. “Zołza”. Przewrotna komedia w reżyserii Tomasza Koneckiego będzie wzorowana na “autoironicznej biografii” królowej polskich seriali, Ilony Łepkowskiej. Kiedy premiera?

Zołza Małgorzata Kożuchowska na zdjęciu z filmu

Film ukaże się w kinach już za około trzy miesiące, 16 września 2022 roku. Wydarzenia z życia głównej bohaterki będą inspirowane historią Ilony Łepkowskiej – producentki i scenarzystki, która dała widzom tak kultowe tytuły jak “Nigdy w życiu!”, “Barwy szczęścia” czy “M jak miłość”. Rolę główną w “Zołzie” zagrała Małgorzata Kożuchowska.

Zołza Małgorzata Kożuchowska

Opis fabuły filmu od dystrybutora:

— Anna Sobańska vel “Zołza”, “Królowa”, “Szekspir”. Dotychczasowy bilans życiowy: 1 mąż, 2 dzieci, 36 statuetek, 40 milionów widzów. Liczba osób, które nie widziały jej twórczości filmowej: hmmm – być może 2 lub 3. Liczba bohaterów, których wymyśliła: 186. Liczba dotychczasowych porażek w życiu osobistym i zawodowym: 0 (przynajmniej tak jej się wydaje). Nadchodzące załamania nerwowe: 1. Anna to kobieta sukcesu i… niekwestionowana zołza. Jednym skinieniem kreuje gwiazdy, a drugim je unicestwia. Chce być silna i idealna w każdym obszarze, choć nie widzi, że jej życie jest dalekie od świata, który kreuje na ekranie. Kiedy jednak wydaje jej się, że ma wszystko, życie postanawia utrzeć jej nosa. Co z tego wyniknie? Czy Zołza zapanuje nad własnym życiem?

Sama Łepkowska przyznała, że do roli głównej od początku rozważała tylko Kożuchowską i dodaje: “Robimy komedię. Nie całkiem zwyczajną, ale na pewno niezwykłą, tak jak niezwykłe jest nasze ponowne spotkanie z Małgosią.”

W obsadzie komedii znajdują się także Artur Żmijewski, Anna Dymna, Marcin Perchuć, Rafał Zawierucha, Zofia Domalik, Katarzyna Ankudowicz, Bronisław Wrocławski i Philippe Tłokiński. Reżyser “Zołzy”, Tomasz Konecki, w przeszłości nakręcił m.in. “Listy do M. 3”, “Testosteron” o “Lejdis”.

Zobaczcie materiały zakulisowe z planu zdjęciowego “Zołzy”:

Źródło: Kino Świat – materiały nadesłane

Previous Article
Stranger Things

Kontrowersje wokół 4. sezonu "Stranger Things"

Next Article
Prizefighter Zwiastun

Zwiastun filmu bokserskiego "Prizefighter". Russell Crowe w nowej produkcji Prime Video

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share