Małgorzata Kożuchowska to niezła “Zołza”. Data premiery i zdjęcie z filmu

Zołza Małgorzata Kożuchowska
Zołza Małgorzata Kożuchowska na zdjęciu z filmu / Foto: Kino Świat, Wonder Films

Studio Kino Świat zaprezentowało w sieci nowe zdjęcie z nadchodzącego filmu pt. “Zołza”. Przewrotna komedia w reżyserii Tomasza Koneckiego będzie wzorowana na “autoironicznej biografii” królowej polskich seriali, Ilony Łepkowskiej. Kiedy premiera?

Zołza Małgorzata Kożuchowska na zdjęciu z filmu

Film ukaże się w kinach już za około trzy miesiące, 16 września 2022 roku. Wydarzenia z życia głównej bohaterki będą inspirowane historią Ilony Łepkowskiej – producentki i scenarzystki, która dała widzom tak kultowe tytuły jak “Nigdy w życiu!”, “Barwy szczęścia” czy “M jak miłość”. Rolę główną w “Zołzie” zagrała Małgorzata Kożuchowska.

Zołza Małgorzata Kożuchowska

Opis fabuły filmu od dystrybutora:

— Anna Sobańska vel “Zołza”, “Królowa”, “Szekspir”. Dotychczasowy bilans życiowy: 1 mąż, 2 dzieci, 36 statuetek, 40 milionów widzów. Liczba osób, które nie widziały jej twórczości filmowej: hmmm – być może 2 lub 3. Liczba bohaterów, których wymyśliła: 186. Liczba dotychczasowych porażek w życiu osobistym i zawodowym: 0 (przynajmniej tak jej się wydaje). Nadchodzące załamania nerwowe: 1. Anna to kobieta sukcesu i… niekwestionowana zołza. Jednym skinieniem kreuje gwiazdy, a drugim je unicestwia. Chce być silna i idealna w każdym obszarze, choć nie widzi, że jej życie jest dalekie od świata, który kreuje na ekranie. Kiedy jednak wydaje jej się, że ma wszystko, życie postanawia utrzeć jej nosa. Co z tego wyniknie? Czy Zołza zapanuje nad własnym życiem?

Sama Łepkowska przyznała, że do roli głównej od początku rozważała tylko Kożuchowską i dodaje: “Robimy komedię. Nie całkiem zwyczajną, ale na pewno niezwykłą, tak jak niezwykłe jest nasze ponowne spotkanie z Małgosią.”

W obsadzie komedii znajdują się także Artur Żmijewski, Anna Dymna, Marcin Perchuć, Rafał Zawierucha, Zofia Domalik, Katarzyna Ankudowicz, Bronisław Wrocławski i Philippe Tłokiński. Reżyser “Zołzy”, Tomasz Konecki, w przeszłości nakręcił m.in. “Listy do M. 3”, “Testosteron” o “Lejdis”.

Zobaczcie materiały zakulisowe z planu zdjęciowego “Zołzy”:

Źródło: Kino Świat – materiały nadesłane

Previous Article
Stranger Things

Kontrowersje wokół 4. sezonu "Stranger Things"

Next Article
Prizefighter Zwiastun

Zwiastun filmu bokserskiego "Prizefighter". Russell Crowe w nowej produkcji Prime Video

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share