Billy Bob Thornton wystąpi w thrillerze “Role Play” wraz z Kaley Cuoco

Role Play Billy Bob Thornton
Role Play Billy Bob Thornton dołącza do obsady filmu / Foto: Wikimedia Commons

Billy Bob Thornton (“Walka z Goliatem”, “Zły Mikołaj”) wystąpi w nowym dreszczowcu pt. “Role Play”, którego inną gwiazdą ma być Kaley Cuoco. Za reżyserię thrillera odpowiedzialny będzie Thomas Vincent – francuski filmowiec znany m.in. z pracy przy serialach “Bodyguard” i “Reacher”.

Role Play Billy Bob Thornton w thrillerze o małżeńskich sekretach

Bohaterami filmu będą małżonkowie, których życie zostaje wywrócone do góry nogami. Para poznaje wzajemnie swoje zaskakujące sekrety z przeszłości. Role męża i żony przypadły w udziale Kaley Cuoco oraz Davidowi Oyelowo. Obecnie nie wiadomo do końca, w kogo wcieli się Billy Bob Thornton, chodź ujawniono już, że będzie to jedna z kluczowych dla fabuły postaci. Thornton ma zagrać tajemniczego nieznajomego, który z dnia na dzień pojawia się w życiu małżeństwa.

Zdjęcia do thrillera ruszają w Berlinie już w lipcu. Materiały będą realizowane w studiu Babelsberg – najstarszym na świecie studiu filmowym, które powstało ponad sto lat temu, w 1911 roku. W przeszłości powstały tu m.in. takie produkcje jak “Gabinet doktora Caligari” (1920), “Metropolis” (1927), “Zwycięstwo” (1995), “Wróg u bram” (2001), “Pianista” (2002) czy “Dziewczyna w sieci pająka” (2018).

Za scenariusz “Role Play” odpowiedzialni są Seth Owen i Andrew Baldwin. Dreszczowiec ukaże się na platformie streamingowej Amazon Prime Video. Producentami są Cuoco, Alex Heineman, George Heller i Andrew Rona.

Już w lipcu ukaże się inny projekt z udziałem Billy’ego Boba Thorntona – “Gray Man”. Laureat Oscara wystąpił w tym thrillerze u boku Ryana Goslinga, Any de Armas i Chrisa Evansa. Premiera 13 lipca na Netfliksie.

Previous Article
Fall Zwiastun

Zwiastun thrillera "Fall" z Virginią Gardner i Jeffreyem Deanem Morganem

Next Article
Ryan Gosling jako Ken

Ryan Gosling w dżinsowej kamizelce i fryzurze Kena. Zdjęcie z filmu "Barbie"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share