WIDEO: Trevante Rhodes jako Mike Tyson w serialu biograficznym od Hulu

Trevante Rhodes jako Mike Tyson
Trevante Rhodes jako Mike Tyson / Foto: Hulu, 20th Television, LuckyChap, Clubhouse

Platforma VOD Hulu udostępniła na YouTubie pierwszy zwiastun swojego nadchodzącego serialu “Mike”. Jego tytułowym bohaterem będzie Michael “Mike” Tyson – słynny pięściarz, dwukrotny mistrz świata wszechwag w boksie zawodowym. Kontrowersyjnego sportowca zagrał Trevante Rhodes (“Moonlight”). Do tej roli aktor przeszedł wielką metamorfozę.

Trevante Rhodes jako Mike Tyson. Ukazał się zwiastun nowego serialu Hulu

Przemiana ma wiele poziomów. Po pierwsze Trevante Rhodes mocno “przypakował” do roli Tysona. Zawsze mógł pochwalić się mocną sylwetką, ale w zwiastunie serialu zwraca uwagę bardzo rozbudowaną muskulaturą. Gwiazdor umiejętnie naśladuje też manieryzm boksera i jego wyróżniający się głos. Zobaczcie pierwszy oficjalny teaser nadchodzącej produkcji pt. “Mike” od Hulu.

Krótki zwiastun serialu to prawdziwa “petarda”: widzimy głównego bohatera, jak rzuca telewizorem w kamerę, pozuje do zdjęć z gołą klatą i tygrysem na smyczy, albo… przymierza się odgryźć ucho swojego rywala na ringu bokserskim. Tego ostatniego zdarzenia nie mogło zabraknąć w teaserze.

Serial o Mike’u Tysonie będzie liczył osiem odcinków, a pierwszy z nich zadebiutuje na platformie Hulu 25 sierpnia tego roku. Twórcą serialu jest Steven Rogers, nominowany do nagrody BAFTA za scenariusz innej biografii – filmu “Jestem najlepsza. Ja, Tonya”. W serialu poznamy “dzikie, tragiczne i szokujące” życie prywatne tytułowego bohatera. Produkcja znana była wcześniej pod roboczym tytułem “Iron Mike”.

Obsadę serialu Hulu zasilają Rhodes, Grace Zabriskie, Scott MacDonald, Ethan Dubin, Jackie Sanders i Harvey Keitel. Ostatni z aktorów zagrał trenera i managera bokserskiego Cusa D’Amato.

Trevante Rhodes wsławił się dramatem obyczajowym “Moonlight” z 2016 roku – wcześniej grał jedynie niewielkie role w filmach “Maczeta zabija” i “Link do zbrodni”. W “Moonlight” Barry’ego Jenkinsa pojawił się jako dorosłe wcielenie głównego bohatera – twardy handlarz narkotykowy, a jednocześnie homoseksualny mężczyzna. Obraz zdobył trzy Oscary (m.in. w najważniejszej kategorii), a Rhodes za swoją kreację był wyróżniony Czarną Szpulą i nagrodą specjalną Independent Spirit.

Później widzieliśmy aktora m.in. w dramacie muzycznym “Song to Song” Terrence’a Malicka czy przeboju Netfliksa “Nie otwieraj oczu”.

Previous Article
My Policeman Zdjęcia z filmu

Harry Styles na pierwszych oficjalnych zdjęciach z dramatu "My Policeman"

Next Article
Duke Nukem

Filmowy "Duke Nukem" od studia Legendary i twórców "Cobra Kaia"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share