Zwiastun filmu “Na chwilę, na zawsze” – polskiej odpowiedzi na “Narodziny gwiazdy”

Na chwilę na zawsze Zwiastun
Na chwilę na zawsze Zwiastun filmu / Foto: Kino Świat, Orphan

Mamy dla Was zwiastun polskiego dramatu muzycznego pt. “Na chwilę, na zawsze”. Projekt z udziałem Pawła Domagały, Martyny Byczkowskiej i Olafa Lubaszenki zadebiutuje w kinach latem tego roku i na pewno przyciągnie na sale całą armię widzów.

Na chwilę na zawsze Zwiastun dramatu muzycznego z Pawłem Domagałą

“Na chwilę, na zawsze” to film o ciemnej stronie sławy, ale też o miłości – tej, którą znajdujemy na życiowym zakręcie. Obraz ukaże się na dużych ekranach już 15 lipca 2022 r., a Paweł Domagała występuje w nim w podwójnej roli – jest nie tylko odtwórcą roli przodującej, ale także scenarzystą. Zdaniem 38-latka w filmie “główną rolę grają uczucia”, a całość ma dla widzów ważny przekaz: nigdy nie jest za późno na odkupienie win.

Opis fabuły za stroną dystrybutora (Kino Świat):

— Pola (Martyna Byczkowska) jest u szczytu popularności – w wieku zaledwie 22 lat wypełnia sale na swoich koncertach i odnosi ogromne sukcesy w branży muzycznej. Pewnego dnia, po jednym ze swoich występów, dziewczyna pod wpływem alkoholu doprowadza do wypadku samochodowego. Aby wyciszyć sprawę, ojciec (Ireneusz Czop), a zarazem menadżer gwiazdy umieszcza ją w ośrodku terapii i leczenia uzależnień, gdzie piosenkarka zostaje zmuszona do pracy społecznej. Wkrótce poznaje tam Borysa (Paweł Domagała) – charyzmatycznego instruktora, słynącego z niekonwencjonalnych metod pracy. On również był kiedyś popularnym muzykiem, ale wpadł w pułapki wczesnej sławy. Mimo początkowej nieufności, para zbliża się do siebie dzięki wspólnej muzycznej pasji. Niestety na drodze rodzącego się uczucia stają skrywane tajemnice z przeszłości Borysa i wisząca na włosku kariera Poli. Czy dla dwójki osób, które tak wiele dzieli, jest szansa na szczęście i prawdziwą miłość?

Jak widać historia inspirowana jest filmem “Narodziny gwiazdy”, w którym role przodujące grali Bradley Cooper i Lady Gaga. Obraz powstał przy współpracy z wytwórnią Orphan Studio, a jego reżyserem jest Piotr Trzaskalski (w jego dorobku znajdują się między innymi filmy “Mój rower” oraz “Edi”).

Obsadę zasilają m.in. Kinga Preis, Olaf Lubaszenko, Tomasz Włosok, Justyna Janowska, Alicja Stasiewicz, Sebastian Ryś i Mikołaj Matczak.

Previous Article
Top Gun: Maverick Wyniki finansowe

"Top Gun: Maverick" hitem box office'u w USA i na całym świecie. Ile zarobił?

Next Article
Maestro Bradley Cooper

"Maestro" - zdjęcia z filmu. Bradley Cooper jako Leonard Bernstein

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share