Premiera na Amazon Prime Video: “Miłość, seks & pandemia” Patryka Vegi już na VOD

Miłość seks & pandemia Gdzie obejrzeć
Miłość seks & pandemia Gdzie obejrzeć? / Foto: Kino Świat, Vega Investments

Patryk Vega nie może narzekać na brak fanów. Jego filmy zbierają często bardzo negatywne recenzje, ale wciąż przykuwają do kin kolejnych widzów – niedawno serwis “The Hollywood Reporter” doniósł, że produkcje Vegi zarobiły w Polsce już łącznie ponad 100 mln dolarów. Jeśli przegapiliście na dużych ekranach jedno z ostatnich widowisk tego twórcy, wkrótce będziecie mogli nadrobić zaległości na VOD. “Miłość, seks & pandemia” debiutuje na platformie Amazon Prime Video.

Miłość seks & pandemia Gdzie obejrzeć? Premiera VOD filmu Vegi

Film “Miłość, seks & pandemia” jest już dostępny w serwisie Prime Video, prawdopodobnie nie tylko w naszym kraju (znany jest bowiem także pod anglojęzycznym tytułem “Love, Sex and Pandemic”). Na stronie Amazon Prime Video widnieje informacja, że dzieło Patryka Vegi plasuje się w Top 10 najlepszych filmów platformy – jest obecnie numerem 7 w Polsce.

W katalogu Prime Video znajdują się też inne produkcje kontrowersyjnego reżysera: “Small World” z Piotrem Adamczykiem, dylogia “Kobiety mafii”, “Polityka” z Andrzejem Grabowskim oraz seria “Pitbull”.

W obsadzie filmu “Miłość, seks & pandemia” znajdują się m.in. Anna Mucha, Małgorzata Rozenek-Majdan, znany z horroru “W lesie dziś nie zaśnie nikt” Sebastian Dela, Zofia Zborowska-Wrona, Michał Czernecki, Dawid Czupryński, Weronika Lesiak, Tomasz Dedek, Leonardo Marques i Adrian Kłos. Mucha pojawia się w filmie w nowym, nieznanym dotąd wcieleniu – jako dominatrix.

“Miłość, seks & pandemia” to historia współczesnych kobiet i opowieść o tym, jakie mają fantazje. To film o kobiecych fetyszach i sekretach, ale też o bezwzględnym świecie aplikacji randkowych. Bohaterkami są trzy przyjaciółki (Mucha, Rozenek-Majdan, Zborowska-Wrona), które wyruszają na miasto, by się zabawić. Sebastian Dela wciela się w filmie w prawiczka, który postanawia zostać męskim striptizerem (à la Magic Mike). Życie bohaterów zmienia nadejście tytułowej pandemii.

Niedawno Patryk Vega zapowiedział, że szykuje swój pierwszy film w języku angielskim. Jego tytuł to “The Vor in Law”, a jego (anty)bohaterem będzie… prezydent Rosji, Władimir Putin. Budżet filmu wyniesie 12 mln dolarów, materiały będą realizowane na Malcie, na terenie Litwy i w Polsce.

Previous Article
Morgan Freeman

Morgan Freeman otrzymał kategoryczny zakaz wstępu do Rosji

Next Article
Three Thousand Years of Longing Zwiastun

"Three Thousand Years of Longing" - zwiastun nowego filmu z Tildą Swinton i Idrisem Elbą

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share