Gwiazda “Stranger Things” w zabójczej komedii z Umą Thurman i Samuelem L. Jacksonem

The Kill Room Maya Hawke
The Kill Room Maya Hawke dołącza do obsady filmu / Foto: Kanał “Stranger Things” na YouTubie

Maya Hawke – kojarzona głównie z rolą Robin Buckley w 3. sezonie “Stranger Things” – dołączyła do obsady nadchodzącej komedii kryminalnej “The Kill Room”. Co ciekawe na ekranie będzie partnerowała Umie Thurman, która prywatnie jest jej matką.

The Kill Room Maya Hawke wystąpi w filmie ze swoją matką – Umą Thurman

Maya Hawke jest córką Thurman i Ethana Hawke’a. Aktorka debiutowała przed kamerą w 2017 roku, grając Jo March w telewizyjnej adaptacji “Małych kobietek”. Po roli w reżyserowanym przez Tarantino “Pewnego razu… w Hollywood” dostała angaż do “Stranger Things”. Jako Robin Buckley rozkochała w sobie widzów, a finalnie została wyróżniona nagrodą Saturna. Ponoć postać powróci też w zbliżającym się wielkimi krokami, czwartym sezonie “Stranger Things”.

“The Kill Room” będzie pierwszym filmem, w którym wystąpią wspólnie Thurman i jej córka. Szczegóły roli Hawke trzymane są w tajemnicy. Poza nią do współpracy zaproszono jeszcze Debi Mazar (“Ekipa”) i Larry’ego Pine’a (“Sukcesja”).

“The Kill Room” zapowiadany jest jako połączenie dreszczowca, czarnej komedii i kina gangsterskiego. Film opowie o zabójcy na zlecenie, jego szefie oraz kobiecie handlującej dziełami sztuki. Mężczyzna dokonujący zbrodni na zlecenie w ciągu jednej, szalonej nocy stanie się… sensacją świata kultury i artystą awangardowym, a w filmie pojawi się też wątek prania brudnych pieniędzy. Uma Thurman gra handlarkę dzieł sztuki, a Joe Manganiello – zabójcę. W komedii występuje też Samuel L. Jackson, który przed laty partnerował Thurman w kultowym “Pulp Fiction”.

Za reżyserię “The Kill Room” odpowiada Nicol Paone, a scenariusz przygotował Jonathan Jacobson

Filmografię Mayi Hawke zamyka ubiegłoroczny slasher Netfliksa “Ulica Strachu – część 1: 1994”. Już wkrótce zobaczymy aktorkę w filmie biograficznym “Maestro” od Bradleya Coopera oraz w komediodramacie Wesa Andersona “Asteroid City” (w obsadzie również Tilda Swinton i Tom Hanks).

Previous Article
Pussy Island Simon Rex

Simon Rex i Channing Tatum w debiucie reżyserskim Zoë Kravitz

Next Article
Tin Soldier Robert De Niro

Robert De Niro gwiazdą filmu "Tin Soldier", który będzie kręcony w Grecji

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share