Simon Rex i Channing Tatum w debiucie reżyserskim Zoë Kravitz

Pussy Island Simon Rex
Pussy Island Simon Rex dołączył do obsady thrillera MGM / Foto: A24, FilmNation Entertainment, Cre Film

Zoë Kravitz – aktorka, którą ostatnio widzieliśmy jako Selinę Kyle alias Kobietę-Kota w nowym “Batmanie” – zadebiutuje jako reżyserka. Jej pierwszy film nosi sugestywny tytuł “Pussy Island” i opowie o dziewczynie wizytującej na wyspie pewnego magnata – okaże się, że dzieją się tu przerażające rzeczy. Obsadę filmu zasiliło właśnie nowe nazwisko – to Simon Rex.

Pussy Island Simon Rex dołącza do obsady filmu

Główną bohaterką filmu “Pussy Island” będzie Frida, młoda i bystra barmanka zamieszkująca Los Angeles. Dziewczyna dostaje się do kręgu znajomych filantropa i potentata technologicznego, Slatera Kinga. Zostaje zaproszona na jego prywatną wyspę i jest gotowa przeżyć przygodę swojego życia. Miejsce jest naprawdę piękne, prawie tak bardzo jak obecni na wyspie goście. Imprezy trwają tu do białego rana, a najdroższy szampan leje się z każdej strony. Jednak Frida przeczuwa, że to tylko fasada, za którą kryje się coś straszliwego.

Slatera Kinga zagra Channing Tatum, a główną bohaterkę – Naomi Ackie. Simon Rex wcieli się w Cody’ego – trenera i dobrego przyjaciela Slatera. Aktor zaliczył ostatnio udany comeback za sprawą komediodramatu “Red Rocket”, w którym wystąpił jako były gwiazdor porno, zmuszony wrócić do rodzinnego Teksasu z powodu braku pieniędzy. Naszą recenzję “Red Rocket” przeczytacie pod danym linkiem. Film zachwycił krytyków, a samemu Rexowi przyniósł nie tylko nagrody i nominacje – także długo wyczekiwany szacunek branży filmowej.

Za realizację thrillera “Pussy Island” odpowiedzialne będą wytwórnie MGM, Bruce Cohen Productions, Free Association i This Is Important. Scenariusz filmu przygotowali Zoë Kravitz i E.T. Feigenbaum. Sama aktorka prawdopodobnie nie pojawi się w dreszczowcu. Obraz znajduje się na etapie preprodukcji.

Previous Article
Uwe Boll

Uwe Boll rezygnuje z "emerytury" i wkrótce nakręci kolejny film - o Eliocie Nessie

Next Article
The Kill Room Maya Hawke

Gwiazda "Stranger Things" w zabójczej komedii z Umą Thurman i Samuelem L. Jacksonem

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share