Simon Rex i Channing Tatum w debiucie reżyserskim Zoë Kravitz

Pussy Island Simon Rex
Pussy Island Simon Rex dołączył do obsady thrillera MGM / Foto: A24, FilmNation Entertainment, Cre Film

Zoë Kravitz – aktorka, którą ostatnio widzieliśmy jako Selinę Kyle alias Kobietę-Kota w nowym “Batmanie” – zadebiutuje jako reżyserka. Jej pierwszy film nosi sugestywny tytuł “Pussy Island” i opowie o dziewczynie wizytującej na wyspie pewnego magnata – okaże się, że dzieją się tu przerażające rzeczy. Obsadę filmu zasiliło właśnie nowe nazwisko – to Simon Rex.

Pussy Island Simon Rex dołącza do obsady filmu

Główną bohaterką filmu “Pussy Island” będzie Frida, młoda i bystra barmanka zamieszkująca Los Angeles. Dziewczyna dostaje się do kręgu znajomych filantropa i potentata technologicznego, Slatera Kinga. Zostaje zaproszona na jego prywatną wyspę i jest gotowa przeżyć przygodę swojego życia. Miejsce jest naprawdę piękne, prawie tak bardzo jak obecni na wyspie goście. Imprezy trwają tu do białego rana, a najdroższy szampan leje się z każdej strony. Jednak Frida przeczuwa, że to tylko fasada, za którą kryje się coś straszliwego.

Slatera Kinga zagra Channing Tatum, a główną bohaterkę – Naomi Ackie. Simon Rex wcieli się w Cody’ego – trenera i dobrego przyjaciela Slatera. Aktor zaliczył ostatnio udany comeback za sprawą komediodramatu “Red Rocket”, w którym wystąpił jako były gwiazdor porno, zmuszony wrócić do rodzinnego Teksasu z powodu braku pieniędzy. Naszą recenzję “Red Rocket” przeczytacie pod danym linkiem. Film zachwycił krytyków, a samemu Rexowi przyniósł nie tylko nagrody i nominacje – także długo wyczekiwany szacunek branży filmowej.

Za realizację thrillera “Pussy Island” odpowiedzialne będą wytwórnie MGM, Bruce Cohen Productions, Free Association i This Is Important. Scenariusz filmu przygotowali Zoë Kravitz i E.T. Feigenbaum. Sama aktorka prawdopodobnie nie pojawi się w dreszczowcu. Obraz znajduje się na etapie preprodukcji.

Previous Article
Uwe Boll

Uwe Boll rezygnuje z "emerytury" i wkrótce nakręci kolejny film - o Eliocie Nessie

Next Article
The Kill Room Maya Hawke

Gwiazda "Stranger Things" w zabójczej komedii z Umą Thurman i Samuelem L. Jacksonem

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share