Laureatka Oscara Ariana DeBose w debiucie reżyserskim Chrisa Pine’a

Poolman Ariana DeBose
Poolman Ariana DeBose w nowym filmie Chrisa Pine’a / Foto: YouTube – Lyn Fairly Media

Ariana DeBose – która niedawno wywalczyła Oscara za swoją drugoplanową kreację w musicalu “West Side Story” Stevena Spielberga – dołączyła do obsady filmu “Poolman”. Będzie to komedia kryminalna, stanowiąca debiut reżyserski znanego aktora Chrisa Pine’a.

Poolman Ariana DeBose zagra w filmie z Chrisem Pine’em i Dannym DeVito

Ariana DeBose to jedna z dwóch aktorek, które podpisały kontrakty na role w “Poolmanie”. U boku 31-latki pojawi się też Jennifer Jason Leigh (w 2016 r. nominowana do Oscara za kreację w “Nienawistnej ósemce”). Z projektem wiązani są także Danny DeVito i Annette Bening. Dla Chrisa Pine’a to projekt autorski – jest reżyserem, współscenarzystą i producentem filmu.

Zagra w nim też główną rolę, pojawiając się jako Darren Barrenman. Mężczyzna odkrywa spisek i dowiaduje się o oszustwie, które powiązane jest… z dostawą wody. Bening i DeVito grają sąsiadów Barrenmana. Bohater przedstawiony zostanie jako samozwańczy filozof, którego celem życiowym jest dbanie o basen swojego apartamentowca. Tytułowy “czyściciel” jest też zakochany w swoim mieście – Los Angeles – i zrobi wszystko w imię tej dziwacznej miłości.

Zdjęcia do komedii kryminalnej wystartują w przyszłym miesiącu, oczywiście w Kalifornii. Jedną z producentek “Poolmana” jest Patty Jenkins – twórczyni “Wonder Woman” i kontynuacji, “Wonder Woman 1984”. Na razie nie ujawniono, jakie role przyjęły w filmie Ariana DeBose i Jennifer Jason Leigh.

Twórcy zapowiadają “Poolmana” jako skrzyżowanie komedii “Big Lebowski” z kryminałami w stylu noir oraz musicalem “La La Land”. Możliwe, że film będzie miał parodystyczną wymowę.

Previous Article
Black Flies Mike Tyson

Mike Tyson u boku Seana Penna w filmie o ratownikach medycznych

Next Article
1932 Harrison Ford

Harrison Ford i Helen Mirren gwiazdami ranczerskiego serialu od studia Paramount

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share