Netflix przygotowuje 6. sezon serialu “Czarne lustro”

Czarne lustro Sezon 6
Czarne lustro Sezon 6. – powstają nowe odcinki serialu / Foto: Netflix

“Czarne lustro”, serial z gatunku dystopii, dramatu i fantastyki naukowej, od początku swego istnienia zachwyca widzów oraz krytyków. Produkcja z początku emitowana była przez brytyjską stację telewizyjną Channel 4, a w 2016 roku przejął ją Netflix. Gigant VOD przygotowuje nadchodzący, 6. sezon “Black Mirror”.

Czarne lustro Sezon 6.: Netflix pracuje nad nowymi odcinkami serialu

Od emisji poprzedniej, piątej serii minęło już sporo czasu – ukazała się ona w zasobach Netfliska w czerwcu 2019 roku. Fanów mogła rozczarować liczba odcinków – powstały tylko trzy. Netflix zapowiedział, że na nadchodzący sezon złoży się więcej materiału. Epizody będą zresztą dłuższe i mają być zrealizowane z kinowym rozmachem.

Po przyjściu pandemii koronawirusa twórca “Czarnego lustra” Charlie Brooker powiedział, że wstrzymuje prace nad serialem – nie chciał pracować nad serialem o upadającym społeczeństwie i ludzkich tragediach. Dodatkowym utrudnieniem był konflikt, jaki wywiązał się między Netfliksem a firmą Endemol Shine, która odpowiedzialna była za pierwsze sezony “Black Mirror”.

Na razie nie są znane szczegóły fabularne nadchodzącego, 6. sezonu – jest na to za wcześnie. Kompletowana jest obsada i zanim poznamy nazwiska konkretnych aktorów minie trochę czasu. W realizację nowych odcinków zaangażowane będzie studio Broke and Bones.

W ostatniej serii “Czarnego lustra” pojawili się między innymi Anthony Mackie, Miley Cyrus i odtwórca roli nowego Candymana – Yahya Abdul-Mateen II.

Previous Article
Family Guy Sezon 21

"Family Guy" powróci z 21. sezonem. Przedłużono emisję serialu

Next Article
Rebel Moon Ed Skrein

Gwiazdor "Deadpoola" i "Gry o tron" w nowym filmie Zacka Snydera

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share