Patrick Wilson, Alicia Silverstone i Anna Faris w filmie o szkolnym terroryście

Tunnels Patrick Wilson
Tunnels Patrick Wilson, Alicia Silverstone i Anna Faris w obsadzie dramatu z Susan Sarandon / Foto: Wikimedia Commons

Patrick Wilson, Alicia Silverstone i Anna Faris dołączyli do Susan Sarandon w obsadzie nowego projektu “Tunnels”. Będzie to film o wyjątkowej przyjaźni między 70-latką a dużo młodszym mężczyzną – którego dotknęła tragedia wywołana przez jej wnuka.

Tunnels Patrick Wilson, Anna Faris i Alicia Silverstone w obsadzie poruszającego dramatu

Wilson (“W wysokiej trawie”), Faris (“I że ci nie odpuszczę”) i Silverstone (“Rekin”) to kolejni aktorzy, którzy zagrają w “Tunnels”. Film opowie o kobiecie imieniem Ruby – jej wnuk okazuje się szkolnym terrorystą, celującym z broni palnej do uczniów. Ruby poznaje brata jednej z ofiar, Graysona. Siedemdziesięciolatka i młody mężczyzna pracują w tym samym sklepie. Tak zawiązuje się nieoczekiwana przyjaźń. Ruby odkrywa, że wciąż może jeszcze naprawić szkody, jakie wyrządził jej wnuk. Chce pomóc mieszkańcom miasteczka uporać się z traumą.

Rolę główną zagra w “Tunnels” Susan Sarandon, a postać Graysona przypadła w udziale Jaedenowi Martellowi (dylogia “To”). O tym, jakie postacie zagrają Faris, Wilson i Silverstone, nic na razie nie wiadomo. Projekt wyreżyseruje John Krokidas – twórca nagradzanego dramatu “Na śmierć i życie” (2013). Pierwsze prace na planie zdjęciowym wystartują jesienią tego roku. Scenariusz przygotowała Victoria Rose (“Przypadkowi zakochani”).

Krokidas tak wypowiada się o swoim nadchodzącym filmie:

— Wybrałem “Tunnels” na swój kolejny reżyserski projekt, bo ze scenariusza bije unikatowy głos. To film o osobliwej misji: jej celem jest znalezienie tego, co łączy nas jako ludzi i sprzeciwia się hałasowi, próbującemu nas podzielić. Film dostarczy widzom to, czego obecnie każdemu potrzeba bardziej niż kiedykolwiek dotąd – humor, nadzieję, humanizm.

Patricka Wilsona widzieliśmy niedawno w widowisku science-fiction “Moonfall” od Rolanda Emmericha, a już w 2023 roku premierę zanotuje superprodukcja “Aquaman and the Lost Kingdom”, gdzie zagrał Króla Orma. Alicię Silverstone zobaczymy w komedii “Powrót do liceum” z Rebel Wilson – premiera na Netfliksie już jutro. Anna Faris rzadko grywa ostatnio w filmach – ostatni pełny metraż z jej udziałem to “I że ci nie odpuszczę” z 2018 roku. W 2020 Faris pojawiała się w sitcomie “Mamuśka”.

Previous Article
Melody Katy Perry

Katy Perry jako zaczarowana piosenkarka. Powstaje wyjątkowa animacja "Melody"

Next Article
Terror Train Remake

Powstał remake "Terroru w pociągu" - zobacz zwiastun. Znamy datę premiery na VOD

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share