Znana z “Gwiezdnych wojen” Daisy Ridley w obsadzie hitchcockowskiego thrillera

Magpie Daisy Ridley
Magpie Daisy Ridley w obsadzie filmu / Foto: Wikimedia Comm.

Daisy Ridley (najlepiej kojarzona jako Rey w filmach z serii “Gwiezdne wojny”) oraz Shazad Latif (znany z “konkurencyjnego” serialu, “Star Trek: Discovery”) wystąpią w dreszczowcu “Magpie”. Projekt zapowiadany jest jako “seksowny”, “hitchcockowski” thriller z wątkiem ciemnej strony branży filmowej.

Magpie Daisy Ridley dołącza do obsady thrillera o branży filmowej

Film opowie historię pewnej pary, której życie pogrąża się w chaosie w chwili, gdy córka otrzymuje rolę w hollywoodzkiej produkcji. Jej partnerem ekranowym ma zostać kontrowersyjny gwiazdor kinowy. “Magpie” pomyślany został jako autorefleksyjny thriller z metafikcyjnym wątkiem; film o branży filmowej. Portal “Deadline Hollywood” opisuje go ponadto jako “seksowne, współczesne kino noir“.

Scenariusz przygotował Tom Bateman w oparciu o oryginalny pomysł samej Daisy Ridley. Projekt nakręci Sam Yates, który jest cenionym reżyserem teatralnym, i będzie to jego pełnometrażowy debiut. W obsadzie, poza Ridley i Latifem, znajduje się już Matilda Lutz (“Zemsta”, “Klasyczny horror”).

Zainteresowani będą musieli uzbroić się w cierpliwość: prace na planie zdjęciowym wystartują dopiero w przyszłym roku, prawdopodobnie w pierwszym kwartale. Materiały będą kręcone w Londynie. Producenci “Magpie”, Ridley, Bateman i Kate Solomon, wydali zbiorowe oświadczenie:

– Naszym celem jest nakręcenie hitchcockowskiego thrillera, który zabierze widzów na wyjątkową przejażdżkę. Film będzie miał ekspresowe tempo, będzie piękny wizualnie, od początkowych minut będzie budowany na suspensie. Widzowie aż do napisów końcowych będą próbowali rozwikłać fabularną zagadkę.

Za realizację projektu odpowiedzialne będą wytwórnie 55 Films i Werewolf Films. Prawa do tytułu na terenie Wielkiej Brytanii należą się studiu CAA Media Finance. “Magpie” będzie promowany na nadchodzących targach filmowych w Cannes, gdzie twórcy będą szukali dystrybutorów na arenie międzynarodowej.

Previous Article
Fingernails Jessie Buckley

Jessie Buckley i Riz Ahmed w filmie o teście na miłość i "instytutach kochania"

Next Article
Szpital miejski Josh Kelly

Z filmów akcji prosto do opery mydlanej: były żołnierz Josh Kelly dołączył do obsady "Szpitala miejskiego"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share