Jason Isaacs u boku Toma Hollanda w serialowej antologii Apple TV+

The Crowded Room Jason Isaacs
The Crowded Room Jason Isaacs w obsadzie serialu Apple TV+ / Foto: Wikimedia Comm.

Po roli w serialu “Good Sam” Jason Isaacs dołączył do obsady kolejnej odcinkowej produkcji. Mowa o “The Crowded Room” – nowej antologii od Apple TV+. Projekt platformy streamingowej sygnowany jest nazwiskiem Toma Hollanda, obsadzonego w jednej z kluczowych ról.

The Crowded Room Jason Isaacs dołącza do obsady serialu

Kontrakty na role w “The Crowded Room” podpisali Jason Isaacs i Lior Raz. Drugi z aktorów pojawił się ostatnio między innymi w hitowym akcyjniaku Netfliksa “6 Underground” oraz w roli głównej w serialu “Fauda”, tego samego serwisu. “The Crowded Room” będzie miało charakter serialowej antologii, w której przytaczane są różne inspirujące historie, ogniskujące się wokół tematu zdrowia psychicznego. Bohaterami będą ludzie, którzy przeszli przez chorobę psychiczną i zdołali ją pokonać lub nauczyli się z nią żyć. Pierwszy sezon skupi się na życiu scenarzysty Akivy Goldsmana oraz na książce Daniela Keyesa – “The Minds of Billy Milligan”. Cierpiał on na dysocjacyjne zaburzenie osobowości; zdiagnozowano u niego przypadek osobowości rozszczepionej na 24 postaci.

Pierwsza seria “The Crowded Room” będzie liczyć dziesięć odcinków. Tom Holland zagra w serialu Danny’ego Sullivana – częściowo wzorowanego na Milliganie, a Jason Isaacs będzie niejakim Jackiem Lambem – przyjacielem ojca Sullivana. Lior Raz zagra Yitzhaka – właściciela mieszkania, które wynajmuje Danny, a zarazem kogoś, kto staje się bliski chłopakowi.

W serialu pojawią się też Amanda Seyfried, Christopher Abbott, Emma Laird, Sasha Lane, Patrick Klein i Emmy Rossum. Ostatnia z wymienionych wcieli się w matkę Danny’ego, pojawiając się w scenach retrospekcji.

Producentami wykonawczymi “The Crowded Room” będą Goldsman, Holland, Alexandra Milchan i Kornel Mundruczo, który wyreżyseruje tez pierwszy odcinek. W realizację zaangażowane są wytwórnie New Regency, Apple Studios i EMJAG Productions.

Previous Article
Firebrand Sam Riley

Znany z "Czarownicy" Sam Riley w obsadzie dramatu kostiumowego o Henryku VIII

Next Article
Fucking Bornholm Recenzja

„Fucking Bornholm” – recenzja polskiego komediodramatu ze Stuhrem, Damięckim i Grochowską

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share