Michelle Pfeiffer wystąpi w filmie Petera Craiga – scenarzysty nowego “Batmana”

Wild Four O'Clocks Michelle Pfeiffer
Wild Four O’Clocks Michelle Pfeiffer w filmowym debiucie Petera Craiga / Foto: “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” – kanał na YouTubie

Michelle Pfeiffer podpisała kontrakt na występ w nowym filmie. Jego tytuł to “Wild Four O’Clocks”; będzie to dramat familijny o synach kryminalisty, którzy trafiają pod opiekę do ekscentrycznej babci. Projekt wyreżyseruje Peter Craig.

Wild Four O’Clocks Michelle Pfeiffer w debiucie reżyserskim Petera Craiga

W filmie “Wild Four O’Clocks” przytoczona zostanie historia dwóch młodych braci, których ojciec trafia do więzienia. Chłopcy z dnia na dzień znajdują się pod opieką zupełnie obcej babci. To kobieta pełna życia, ale “przerysowana”, chwilami wręcz groteskowa. Babcia będzie musiała nauczyć się, jak zadbać o chłopców i jak nad nimi zapanować.

Film zapowiadany jest jako “inspirujący dramat, który roztopi serca widzów”, a także jako “uniwersalna opowieść o więzach rodzinnych”. Fabuła zostanie przytoczona przez młodych bohaterów i przedstawiona z ich perspektywy. Producenci obiecują, że kreacja Michelle Pfeiffer w “Wild Four O’Clocks” będzie “zniuansowana” i “magnetyczna”.

Peter Craig, któremu powierzono reżyserię “Wild Four O’Clocks”, jest doświadczonym scenarzystą, a za kamerą filmu będzie debiutował na fotelu reżyserskim. Craig przygotował fabuły między innymi “Batmana” z Robertem Pattinsonem i nadchodzącego “Top Gun: Maverick”. Pracował też przy filmach “Bad Boys for Life”, “Igrzyska śmierci: Kosogłos” (cz. 1 i 2), “Miasto złodziei”. Napisał skrypt “Gladiatora 2” (premierę zaplanowano na 2023 roku).

Producentami filmu będą nominowany do Oscara Marc Platt oraz zdobywca nagrody Emmy Adam Siegel.

Michelle Pfeiffer można obecnie oglądać w serialu stacji Showtime “The First Lady”, gdzie występuje jako Betty Ford – postać autentyczna, żona Geralda Forda, 38. prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Previous Article
Lingui Premiera VOD

Premiera VOD: nominowany do Złotej Palmy dramat "Lingui", o prawach kobiet w Afryce

Next Article
Mayfair Witches Jack Huston

Gwiazdor "Zakazanego imperium", Jack Huston, wystąpi w adaptacji książki Anne Rice

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share