Gwiazdor “Zakazanego imperium”, Jack Huston, wystąpi w adaptacji książki Anne Rice

Mayfair Witches Jack Huston
Mayfair Witches Jack Huston dołącza do obsady serialu / Foto: Wikimedia Comm.

Poznaliśmy go jako Richarda Harrowa w “Zakazanym imperium”, później pojawił się między innymi w dramacie “Najdłuższa podróż” ze Scottem Eastwoodem. Brytyjski aktor Jack Huston wystąpi w serialowej adaptacji książki Anne Rice, “Lives of the Mayfair Witches”. Projekt powstaje dla stacji AMC.

Mayfair Witches Jack Huston zagra upiorną postać w nowym serialu AMC

“The Hollywood Reporter” donosi, że Jack Huston podpisał kontrakt na rolę w nowym serialu AMC, “Mayfair Witches”. Zagra postać niejakiego Lashera, który opanował zdolność zmiany kształtu swojego ciała. W książce Anne Rice Lasher opisany zostaje jako “przystojny, elegancki duch, który nawiedza tytułowe bohaterki”. Posiada moc hipnotycznego uwodzenia, jest kusicielem o złych intencjach. Rice poświęciła Lasherowi osobne opowiadanie z 1993 roku.

Z projektem wiązana jest również Alexandra Daddario, która ma zagrać główną rolę. 36-latka wystąpi w serialu jako Rowan – utytułowana lekarka, która jest zarazem spadkobierczynią niezwykłych mocy i należy do rodu potężnych czarownic. Kobieta z trudem odnajduje się w tym położeniu, nie jest przygotowana do roli wiedźmy. Dowiaduje się też o istnieniu pewnej mrocznej siły, która od stuleci prześladuje jej rodzinę.

Lasher to postać, która – wedle literackiego oryginału – była związana z rodziną wiedźm od zarania dziejów. W “Mayfair Witches” wystąpią też Harry Hamlin (“Strzelec”), Annabeth Gish (“Nocna msza”), Beth Grant, Erica Gimpel, Jen Richards, Tongayi Chirisa, Danielle Lyn i Eric Esteban. Za reżyserię odpowiedzialny będzie Michael Uppendahl, producentkami wykonawczymi i scenarzystkami są Michelle Ashford oraz Esta Spalding (“Masters of Sex”).

Serial będzie miał premierę jeszcze w tym roku, prawdopodobnie w okolicy jesieni. Serwis IMDb podaje, że produkcja będzie liczyć osiem odcinków.

Jack Huston wystąpił m.in. w serialu “Zakazane imperium”, w filmie “Ben-Hur” Timura Bekmambetova (gdzie grał rolę tytułową), a także w niedawnym dramacie Ridleya Scotta, “Dom Gucci”.

Previous Article
Wild Four O'Clocks Michelle Pfeiffer

Michelle Pfeiffer wystąpi w filmie Petera Craiga - scenarzysty nowego "Batmana"

Next Article
Avatar: Istota wody Zwiastun

"Avatar: Istota wody" - pierwszy zwiastun wyczekiwanego filmu Jamesa Camerona

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share