Nowy serial od twórcy “Seksu w wielkim mieście” z Neilem Patrickiem Harrisem w roli głównej

Uncoupled Zwiastun
Uncoupled Zwiastun serialu z Neilem Patrickiem Harrisem / Foto: Netflix, Darren Star Prod., MTV Entertainment Studios, Jax Media

Na oficjalnym kanale Netfliksa w serwisie YouTube pojawił się zwiastun nowego serialu “Uncoupled” – w roli głównej Neil Patrick Harris. Jest to nowa propozycja od twórcy “Seksu w wielkim mieście” i “Emily w Paryżu”.

Uncoupled Zwiastun nowego serialu Netflixa

Zwiastun rozpoczyna się od sceny, w której główny bohater (Neil Patrick Harris) przechadza się ulicą z bukietem czerwonych róż w dłoni. Nagle mężczyzna wpada w szał: zaczyna uderzać kwiatami o krawędź kosza na śmieci, co powoduje, że w powietrzu unoszą się zmaltretowane płatki. Scena zostaje zaserwowana w zwolnionym tempie. W przerywnikach między ujęciami poznajemy historię bohatera – w tym jego związek z innym mężczyzną (Tuc Watkins).

Serial “Uncoupled” będzie liczył osiem odcinków i zadebiutuje na platformie Netflix latem – premierę zaplanowano na 29 lipca. Odcinek pilotażowy wyreżyserował Andrew Fleming – twórca “Szkoły czarownic”, “Teściów” oraz komediodramatu “Ich troje”. Fleming nakręcił też jedenaście odcinków “Emily w Paryżu”, czyli innego tytułu Netfliksa. Jest to serial, za którego realizację odpowiada Darren Star.

Star – wciąż najbardziej znany jako showrunner “Seksu w wielkim mieście” – przygotował serial “Uncoupled” we współpracy z Flemingiem i Jeffreyem Richmanem. Neil Patrick Harris występuje tu w roli Michaela – mężczyzny, który myślał, że ma idealne życie, do momentu, w którym nie zostawił go ukochany. Michael zostaje porzucony przez partnera, z którym był siedemnaście lat. Traci pokrewną duszę i z przerażeniem stwierdza, że z dnia na dzień stał się samotnym gejem po czterdziestce.

W nadchodzącym serialu Netfliksa poza Harrisem i Tuciem Watkinsem (“Gotowe na wszystko”) grają jeszcze: Marcia Gay Harden, Emerson Brooks, Dan Amboyer, Jay Santiago, Colin Hanlon, Iván Amaro Bullón, Tisha Campbell, David A. Gregory, Anthony Cipriani, Jonathan Strait i Tabitha Lee. Akcja “Uncoupled”, podobnie jak w przypadku “Seksu w wielkim mieście”, toczy się w Nowym Jorku.

Previous Article
Saved by the Bell Serial anulowany

Pożegnanie z nową wersją "Byle do dzwonka": Peacock anuluje serial po 2. sezonie

Next Article
The Trainer Lenny Kravitz

Gus Van Sant, Lenny Kravitz i Beverly D’Angelo w obsadzie komedii o pechowym trenerze

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share