Bella Thorne zagra morderczą katoliczkę w filmie “Saint Clare”

Saint Clare Bella Thorne
Saint Clare Bella Thorne dołącza do obsady filmu / Foto: Kanał “MTV UK” na YouTubie

Bella Thorne – aktorka, modelka, gwiazda mediów społecznościowych – otrzymała angaż do roli w nowym filmie. W horrorze “Saint Clare” zagra morderczą katoliczkę. Co ciekawe w ubiegłym roku ukazał się surrealistyczny, multigatunkowy projekt “Habit”, w którym Thorne wystąpiła jako zepsuta nastolatka, udająca zakonnicę.

Saint Clare Bella Thorne w obsadzie nowego filmu grozy

Reżyserką “Saint Clare” będzie Mitzi Peirone, pochodząca z Włoch twórczyni filmu “Braid” (2018). Z kolei scenariusz widowiska przygotowała Guinevere Turner – aktorka i fabularzystka, współautorka skryptu do kultowego “American Psycho” (2000). Peirone również uczestniczyła w pracach nad scenariuszem, który sam w sobie bazuje na książce Dona Roffa “Clare at 16”.

Bohaterką filmu będzie Clare Bleecker – skromna, nieśmiała studentka katolickiej szkoły wyższej, która czuje “boskie powołanie do krwawego mordu”. Rolę tytułową zagra Bella Thorne, która wcieliła się w zabójczynię także w dwóch komediowych horrorach Netfliksa: “Opiekunce” (2017) oraz “Opiekunce 2: Demonicznej królowej” (2020).

W obsadzie “Saint Claire” znajduje się również Rebecca De Mornay (“Lucyfer”, “Jessica Jones”), a producentami filmu są: Joel Michaely, Thor Bradwell, David Chackler i Arielle Elwes (siostrzenica Cary’ego Elwesa).

Zdjęcia do filmu ruszają wkrótce w stanie Kentucky. Dystrybucją horroru w USA zajmie się studio Screen Media, które ma w swoim katalogu takie tytuły jak “Niewesołe miasteczko”, “Smakosz 3” czy “Darling” Mickey’ego Keatinga.

Filmografię Belli Thorne zasilają między innymi thriller “Assassination Nation”, horror “Amityville: Przebudzenie” czy seriale “Krzyk” i “Paradise City”.

Previous Article
Strażnicy Galaktyki 3 Zdjęcia z planu

Zdjęcia z planu "Strażników Galaktyki 3". Chris Pratt w nowym kostiumie

Next Article
Janelle Monáe jako Josephine Baker

Janelle Monáe zagra agentkę francuskiego ruchu oporu w serialu A24

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share