“Detektyw Bruno” – zwiastun komedii familijnej. W kinach także z ukraińskim lektorem!

Detektyw Bruno Zwiastun
Detektyw Bruno Zwiastun komedii familijnej / Foto: Monolith Films, Shipsboy

Studio Monolith udostępniło na YouTubie nowy zwiastun nadchodzącej komedii familijnej “Detektyw Bruno” – w rolach przodujących Karolina Gruszka, Piotr Głowacki i Iwo Rajski. To gratka nie tylko dla polskich dzieci – film ukaże się w kinach także w ukraińskiej wersji lektorskiej.

Detektyw Bruno Zwiastun polskiej komedii dla całej rodziny

Film “Detektyw Bruno” trafi do kin nie tylko w wersji polskojęzycznej, ale także w wersji lektorskiej, skierowanej do widzów z Ukrainy. W wyniku inwazji Rosji na Ukrainę do Polski przybyło blisko 3 mln uchodźców. Szacuje się, że około 700 tys. tych osób to dzieci w wieku szkolnym. Monolith (dystrybutor filmu) oraz producent Shipsboy postanowili wyjść ukraińskim widzom naprzeciw i wprowadzą komedię do kin w ich własnych języku. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne będą bezpośrednio w kinach.

“Detektyw Bruno” to opowieść o chłopcu, Oskarze (Iwo Rajski), który po stracie rodziców zamieszkał w rodzinnym domu dziecka prowadzonym przez Ciocię (Edyta Jungowska) i Wujka (Ireneusz Czop). Choć jest to miejsce pełne miłości, wciąż tęskni za swoimi rodzicami. Dlatego kiedy w jego ręce trafia zagadkowa mapa, stworzona jeszcze przez rodziców, Oskar wierzy, że kieruje ona do skarbu, który pozostawili mu rodzice. Dzięki pomocy mieszkającej z nim Patrycji (Martyna Woźniak) Oskar wyrusza na jego poszukiwanie, ale że to nie jest łatwe, prosi o pomoc swojego idola, Bruna Księskiego, głównego bohatera serialu “Detektyw Bruno” (Piotr Głowacki). Niestety, aktorowi woda sodowa już dawno uderzyła do głowy. Nawet partnerka filmowa, Hania (Karolina Gruszka), straciła do niego cierpliwość. (opis dystrybutora)

Film o metafikcyjnej tematyce zadebiutuje na ekranach kinowych tuż przed Dniem Dziecka – 27 maja. Twórcy reklamują “Detektywa Bruna” jako “najbardziej optymistyczną komedię roku”, “radosną rozrywkę dla widzów od lat 2 do 102”, a także film o miłości, przyjaźni i przygodach, pełen humoru i wzruszeń.

W obsadzie znajdują się również Dorota Kolak, Diana Zamojska, Mia Goti, Damian Kret, Marcin Mroczek i Rafał Mroczek. Film wyreżyserował duet Magdalena Nieć–Mariusz Palej, za scenariusz odpowiadają Marcin Ciastoń i Ewa Rozenbajgier.

Źródło: Monolith Films

Previous Article
Janelle Monáe jako Josephine Baker

Janelle Monáe zagra agentkę francuskiego ruchu oporu w serialu A24

Next Article
Weird: The Al Yankovic Story Zwiastun

Daniel Radcliffe is... Weird. Zwiastun filmowej biografii Ala Yankovica

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share