Maggie Q zagra w filmie akcji Neila LaBute’a “Fear the Night”

Fear the Night Maggie Q
Fear the Night Maggie Q w filmie akcji Neila LaBute’a / Foto: Wikimedia Comm.

Maggie Q (“Stalker”, “Wyspa Fantazji”) wystąpi w filmie z pogranicza thrillera i kina akcji “Fear the Night”. Obraz przygotuje Neil LaBute – odpowiedzialny za komedię “Zgon na pogrzebie” czy kiepsko przyjęty przez krytyków remake “Kultu” z Nicolasem Cage’em.

Fear the Night Maggie Q w filmie sensacyjnym od Neila LaBute’a

Za realizację “Fear the Night” odpowiada studio Quiver Distribution. Maggie Q wystąpi w filmie jako Tess, weteranka wojny w Iraku. Kobieta właśnie szykuje się na wieczór panieński wyprawiany przez siostrę, kiedy dochodzi do mrożącego krew w żyłach zdarzenia. Miejsce imprezy staje się celem ataku – dom nachodzi grupa agresywnych włamywaczy, szukających łatwego zarobku. Tess zdaje sobie sprawę, że kryminaliści będą chcieli zabić świadków przestępstwa. Kiedy inne uczestniczki przerwanego przyjęcia zaczynają panikować, żołnierka postanawia przejąć sprawę w swoje ręce. To od niej zależy życie niewinnych kobiet.

Zdjęcia do filmu powstają na terenie Los Angeles. Twórcy planują zaprezentować swój przyszły projekt na targach dystrybutorskich w Cannes i liczą, że nazwisko Maggie Q pozwoli im przykuć uwagę “kupców”. Aktorka znana jest z ról w takich filmach akcji, jak “Niezgodna”, “Ksiądz”, “Zbuntowana”, “Szklana pułapka 4.0” czy “Mission: Impossible III”. Grała też tytułową bohaterkę serialu “Nikita” (2010-2013).

“Fear the Night” reżyseruje Neil LaBute, który jest też autorem scenariusza, a producentami są Berry Meyerowitz, Jeff Sackman i Eric Brenner. Serwis IMDb podaje, że możliwa jest premiera filmu przed końcem 2022 roku.

Czytaj też: Margot Robbie słodka jak cukierek. Pierwsze zdjęcie z aktorskiego filmu o Barbie

Previous Article
Batman 2 potwierdzony

Warner Bros. zapowiada dwa nadchodzące sequele: "Batmana 2" i "Zakonnicę 2"

Next Article
Violent Night

Gwiazdor "Stranger Things" w thrillerze sensacyjnym à la "Szklana pułapka"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share