Zwiastun serialu “Night Sky” – nadchodzącej premiery na Prime Video

Night Sky Zwiastun
Night Sky Zwiastun serialu science-fiction / Foto: Amazon Studios, Prime Video, Legendary

Na oficjalnym kanale Amazon Prime Video w serwisie YouTube pojawił się zwiastun nadchodzącego serialu fantastycznonaukowego “Night Sky”. Produkcja z udziałem Sissy Spacek i J. K. Simmonsa ukaże się na małych ekranach już za kilka tygodni.

Night Sky Zwiastun serialu science-fiction Prime Video

Serial będzie liczył osiem odcinków, które zadebiutują na platformie Prime Video za miesiąc – 20 maja. W rolach głównych laureaci Oscara – Sissy Spacek oraz J. K. Simmons. Pierwsza z nich znana jest przede wszystkim jako tytułowa bohaterka horroru “Carrie”, na motywach książki Stephena Kinga.

Irene i Franklin są małżeństwem. Lata temu para odkryła pewien pokój, skryty w ich ogrodzie. Prowadzi on na obcą planetę. Bohaterowie usiłują utrzymać to w tajemnicy, ale w ich życiu pojawia się pewien dociekliwy, enigmatyczny mężczyzna. Dziwaczny pokój, który ponoć dobrze znali, okazuje się miejscem niepokojącym i niebezpiecznym.

Postać enigmatycznego młodego przybysza zagrał Chai Hansen – aktor tajsko-australijskiego pochodzenia, który pojawiał się m.in. jako Jordan w serialu fantasy “Shadowhunters”. W obsadzie znajdują się także gwiazda argentyńskiej telewizji Julieta Zylberberg, Adam Bartley, Rocío Hernández i Beth Lacke.

“Night Sky” to koprodukcja Legendary Television i Amazon Studios. Za realizację nadchodzącego serialu odpowiada Holden Miller.

Previous Article
Miasteczko Salem 2022 Data premiery

"Miasteczko Salem" - znamy datę premiery filmu na bazie powieści Kinga

Next Article
Wyrwa Film

Kot, Damięcki i Eleryk w thrillerze CANAL+ ORIGINAL - trwają prace nad filmem

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share