Nowe nazwisko w obsadzie filmu “Kraven the Hunter”. To gwiazdor “Wyprawy do Nibylandii”

Kraven the Hunter Levi Miller
Kraven the Hunter Levi Miller w obsadzie filmu Marvela / Foto: Wikimedia Commons

Levi Miller (“Uważaj, kochanie”, “Piotruś. Wyprawa do Nibylandii”) dołączył do obsady nadchodzącego widowiska “Kraven the Hunter”, które szykuje studio Sony Pictures. Tytułowego bohatera – sowieckiego myśliwego ze świata Marvela – zagra Aaron Taylor-Johnson.

Kraven the Hunter Levi Miller w obsadzie filmu Marvela i Sony

Film “Kraven the Hunter” będzie częścią franczyzy Sony Pictures Universe of Marvel Characters (SPUMC). Widowiskowa produkcja ma ukazać się na ekranach 13 stycznia 2023 roku. Scenariusz przygotował tercet Art Marcum, Matt Holloway i Richard Wenk, a stanowiska producenckie obejmą Avi Arad oraz Matt Tolmach. Chandor nakręcił wcześniej między innymi “Potrójną granicę” dla serwisu Netflix.

W obsadzie filmu znajdują się Aaron Taylor-Johnson (“Zwierzęta nocy”), Levi Miller, Russell Crowe, Christopher Abbott, Alessandro Nivola, Fred Hechinger i Ariana DeBose (niedawno nagrodzona Oscarem za rolę w “West Side Story”). Nivola i Abbott zagrają antybohaterów. Nie wiadomo, w jaką postać wcieli się Crowe.

Film o Kravenie Łowcy (oryginalnie: Kraven the Hunter) szykowany jest od 2018 roku przez Marvel Studios we współpracy z Sony Pictures. Postać wprowadzona została do uniwersum Człowieka-Pająka/Petera Parkera w latach sześćdziesiątych, w piętnastym numerze komiksu „The Amazing Spider-Man”. Kraven to sowiecki myśliwy doskonale władający bronią palną. Jako łowca upolował już wszelkie dzikie zwierzęta, dlatego na jego celowniku pojawia się właśnie Spider-Man, który nie odda się bez walki. Upolowanie go staje się misją i osobistą obsesją Kravena.

W przeszłości z projektem wiązano nazwisko Keanu Reevesa, który miał zagrać brutalnego myśliwego. Ostatecznie rolę główną powierzono Taylorowi-Johnsonowi.

Previous Article
Boss Bitch Fight Challenge Zoë Bell

Zoë Bell pozostaje dumną "boss b*tch" i zaprasza do wspólnej walki

Next Article
Blue Beetle Susan Sarandon

Susan Sarandon przejmuje rolę po Sharon Stone – zastąpi ją w filmie "Blue Beetle"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share