Obsada filmowej “Barbie” rośnie. Zagra w niej m.in. Michael Cera

Barbie Michael Cera
Barbie Michael Cera dołącza do obsady filmu Warner Bros. / Foto Prime: Wikimedia Commons

Choć na pewno nie zagra Kena, Michael Cera dołączył do obsady filmowej “Barbie”. Studio Warner Bros. ogłosiło nazwiska trzech kolejnych aktorów, którzy związani są z fabularnym projektem o najsłynniejszej lalce świata.

Barbie Michael Cera wystąpi w filmie o najsłynniejszej lalce świata

Obsada filmu “Barbie”, który reżyseruje Greta Gerwig, i który prawdopodobnie opowie o standardach piękna we współczesnym świecie, stale rośnie. Przed kamerą staną Michael Cera, Issa Rae oraz Hari Nef. Nie wiadomo, w jakie role się wcielą.

Cera pojawił się ostatnio w nowym serialu z udziałem Amy Schumer – “Life & Beth” (który sama Schumer także napisała). “Barbie” nie jest jedynym ogłoszonym projektem z udziałem tego aktora. Pracuje on także nad komedią “Jonty” – o najgorszej sztuce broadwayowskiej w historii – oraz przymierza się do pracy przy filmie Michaela Angarano “Sacramento”. Niedawno ogłoszono, że kultowa produkcja o Scotcie Pilgrimie, w której przed laty grał Cera, doczeka się serialowej wersji. Nie wiemy jeszcze, czy będzie z nią związany 33-letni gwiazdor.

Issa Rae jest doskonale znana z udziału w filmie “Nienawiść, którą dajesz”, a ponadto zagrała w komedii Netfliksa “Gołąbeczki” oraz w serialu HBO “Niepewne”. Transpłciowa aktorka i modelka Hari Nef wystąpiła w roli Bex w doskonale ocenionym “Assassination Nation”, a poza tym widzieliśmy ją ostatnio w serialu “I tak po prostu…”, gdzie grała rolę gościnną.

Obsadę “Barbie” zasilają dodatkowo Will Ferrell, Kate McKinnon, Emma Mackey, America Ferrera, Alexandra Shipp, Ariana Greenblatt i Simu Liu. Postać tytułową zagra Margot Robbie, a jej Kenem będzie Ryan Gosling. Film opowie o lalce pochodzącej z tak zwanego Barbielandu – zostaje ona usunięta z tej krainy, bo nie jest wystarczająco perfekcyjna. Za karę trafia do prawdziwego świata.

Projekt miał powstać już lata temu, ale było to utrudnione – zmieniały się “kaprysy” castingowe i do roli tytułowej proponowano kolejne aktorki, a studia filmowe traciły prawa do marki samej Barbie. Dziś wiemy już, że prace nad obrazem wystartowały w Anglii. Zdjęcia są realizowane począwszy od marca tego roku.

Previous Article
Blue Beetle Susan Sarandon

Susan Sarandon przejmuje rolę po Sharon Stone – zastąpi ją w filmie "Blue Beetle"

Next Article
Jurassic World: Dominion

Pratt, Dern, Neill i Goldblum na oficjalnym plakacie "Jurassic World: Dominion"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share