Peacock przygotuje serial, którego bohaterem będzie Kacper, przyjazny duch

Kacper Serial
Kacper Serial platformy Peacock już wkrótce na VOD / Foto Prime: Universal, Amblin

Platforma streamingowa Peacock przygotuje serial fabularny, którego bohaterem będzie ikoniczny Kacper – przyjazny duch. W pracę nad aktorskim serialem zaangażowane jest także studio DreamWorks Animation. Na razie nie wybrano jeszcze obsady i nie ujawniono możliwej daty premiery.

Kacper Serial o przyjaznym duchu na etapie przygotowań

Projekt “Casper the Friendly Ghost” znajduje się na wczesnym etapie przygotowawczym. Twórczynią serialu będzie Kai Yu Wu, wiązana m.in. z produkcjami Netfliksa (jak “The Ghost Bride”) oraz szykowanym serialem Disney+, “American Born Chinese”. Nowy serialowy “Kacper” pomyślany został jako miks horroru i opowieści przygodowej, w którym przedstawiony zostanie trochę inny Przyjazny Duch. Ma to być serial inicjacyjny (od ang. coming-of-age story), a bohaterami będą członkowie pewnej rodziny, która przybywa do miasteczka Eternal Falls i wchodzi w kontakt z Kacprem. Ważna dla fabuły będzie też pewna mroczna zagadka, której nie udało się rozwikłać od ponad stu lat.

Kacper, przyjazny duch pojawił się najpierw w czasopiśmie, w połowie lat trzydziestych, a dopiero dziesięć lat później został przedstawiony jako bohater kreskówki telewizyjnej. W tej formie jest dziś nieśmiertelny; jego postać uchodzi za ikoniczną. Powstał też film aktorski z 1995 roku, w którym zagrali między innymi Christina Ricci, Devon Sawa i Bill Pullman. Był to hit kinowy, który zgarnął około 290 mln dolarów.

Czytaj też: Powstanie nowa serialowa “Gęsia skórka”, tym razem dla Disney+

Previous Article
David Lynch

David Lynch rozwiewa wątpliwości w sprawie swojego "nowego filmu"

Next Article
The Lincoln Lawyer Zwiastun

Zwiastun serialu "The Lincoln Lawyer" - nowości Netfliksa z Neve Campbell w roli głównej

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share