Christopher Lloyd w komedii przygodowej o tematyce halloweenowej

Spirit Halloween Christopher Lloyd
Spirit Halloween Christopher Lloyd w obsadzie halloweenowego filmu / Foto Prime: Wikimedia Commons

Spirit Halloween to nazwa zarezerwowana dla sklepów z dekoracjami i przebraniami sprzedawanymi na “święto duchów”. W Ameryce Północnej istnieje ponad 1400 obiektów należących do tej sieci. Teraz o Spirit Halloween usłyszą nie tylko Amerykanie: powstaje bowiem film, którego akcja będzie toczyć się w tym właśnie sklepie.

Spirit Halloween Christopher Lloyd w obsadzie halloweenowej komedii przygodowej

Studia Strike Back, Hideout i Particular Crowd przymierzają się do realizacji filmu przygodowego z akcją osadzoną 31 października. Ma to być kino familijne i opowieść z dreszczykiem w jednym. W opuszczonym centrum handlowym otwarty zostaje nowy sklep z produktami halloweenowymi. Trójka przyjaciół ze szkoły postanawia podstępem spędzić “noc duchów” w budynku po jego zamknięciu. Okazuje się, że na miejscu grasuje zła istota, której udało się opętać animatroniczne zabawki. Zaczyna się polowanie na… dzieci.

Wybrano już obsadę “Spirit Halloween”: przed kamerą spotkają się znany z serii “Powrót do przyszłości” Christopher Lloyd, Rachael Leigh Cook (“Cała ona”), Dylan Frankel (“Czarna lista”), Donavan Colan, Marla Gibbs, Jaiden Smith i Marissa Reyes. W roli reżysera debiutuje David Poag, a scenariusz przygotowała urodzona w Australii Billie Bates. Stanowiska producenckie zajmują Shannon Houchins i Noor Ahmed.

Halloweenowa komedia dla nastolatków nie ma jeszcze wybranej daty premiery, ale z uwagi na swoją tematykę na pewno ukaże się przed 31 października (w tym roku). Twórcy obiecują, że w ich rękach powstanie lekkie kino rozrywkowe przypominające dawne produkcje wytwórni Amblin.

Czytaj też: TOP 10 – najlepsze filmy na halloween

Previous Article
Will Ferrell

Will Ferrell kumplem Barbie i Kena w nadchodzącej komedii Warner Bros.

Next Article
David Lynch

David Lynch wraca z nowym filmem? Możliwe, że zobaczą go widzowie w Cannes

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share