Obsada nowego filmu Zacka Snydera rośnie. Kogo zobaczymy w jednej z ról?

Rebel Moon Corey Stoll
Rebel Moon Corey Stoll zagra w filmie Zacka Snydera / Foto Prime: Wikimedia Commons

Gwiazdor serialu “Billions”, Corey Stoll, to kolejny aktor, który podpisał kontrakt na występ w filmie “Rebel Moon” – nowej produkcji Zacka Snydera. Twórca “Ligi Sprawiedliwości” przygotowuje fantastycznonaukowe widowisko, toczące się “gdzieś na obrzeżach wszechświata”. Kogo jeszcze zobaczymy w obsadzie?

Rebel Moon Corey Stoll i Cary Elwes dołączają do obsady filmu

Corey Stoll (“Ant-Man”) nie jest jedynym “nowym” aktorem, który nawiąże współpracę ze Snyderem. Portale filmowe donoszą, że w “Rebel Moon” wystąpią także Cary Elwes (“Piła”, “Narzeczona dla księcia”), Michiel Huisman (“Gra o tron”, “Córka boga”) oraz Alfonso Herrera (“Sense8”, “Zbuntowani”).

Podobnie jak nadchodzący “Oppenheimer”, “Rebel Moon” będzie mógł pochwalić się gwiazdorską obsadą. Poza wymienionymi aktorami w filmie zagrają też: Charlie Hunnam (“Synowie Anarchii”), Djimon Hounsou (“Strażnicy Galaktyki“), Jena Malone (“Neon Demon”), Doona Bae, Sofia Boutella, Ray Fisher, Staz Nair, E. Duffy, Charlotte Maggi i Sky Yang. Obraz reżyseruje Zack Snyder, który przygotował fabułę wspólnie z Shayem Hattenem i Kurtem Johnstadem.

Akcja “Rebel Moon” będzie toczyła się na “obrzeżach wszechświata”, na planecie, która staje się celem brutalnego i zmasowanego ataku. Jedna z mieszkanek ma ściągnąć do swego rodzinnego domu grupę superżołnierzy, którzy pomogą w uratowaniu kolonii. Boutella – znana z thrillera “Climax” – wystąpi w roli kobiety o “tajemniczej i podejrzanej przeszłości”.

Film ukaże się na Netfliksie. Zack Snyder nakręcił też “Armię umarłych” – inną widowiskową produkcję, która zadebiutowała na platformie giganta VOD. Zdjęcia ruszają w tym miesiącu i, zgodnie z planem, będą kręcone aż do listopada. Ekipa będzie pracować między innymi w hrabstwie Inyo oraz kalifornijskim Lone Pine.

“Rebel Moon” bazuje na koncepcie fabularnym, który Snyder przedstawił wytwórni Lucasfilm, i który został przez tę wytwórnię odrzucony.

Previous Article
After 4. Bez siebie nie przetrwamy Zwiastun

"After 4. Bez siebie nie przetrwamy" - oficjalny zwiastun wyczekiwanego melodramatu

Next Article
Gliniarz z Beverly Hills 4

Debiutant za kamerą "Gliniarza z Beverly Hills 4". Wybrano reżysera filmu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share