André Holland zagra Hueya P. Newtona, założyciela partii Czarnych Panter

The Big Cigar André Holland
The Big Cigar André Holland w obsadzie serialu Apple TV+ / Foto Prime: instagram.com/andreholland; Meron Menghistab

André Holland (“Moonlight”, “Castle Rock”) negocjuje warunki swojego występu w nowym serialu “The Big Cigar”, który będzie nadawany przez Apple TV+. Zagra postać legendarnego działacza społecznego.

The Big Cigar André Holland dołączy do obsady serialu

Apple TV+ coraz częściej może pochwalić się wysokobudżetowymi produkcjami, które zasilają katalog platformy. Niedawno zapowiedziano, że dla serwisu streamingowego powstaną między innymi: serial z Harrisonem Fordem, 2. sezon “Rozdzielenia” (w rolach głównych Patricia Arquette i Christopher Walken) czy gwiazdorsko obsadzony serial “Extrapolations” (w obsadzie Streep, Cotillard, Schwimmer). Teraz ogłoszono, że na platformie VOD pojawi się nowa produkcja z André Hollandem.

Laureat Nagrody Specjalnej Independent Spirit negocjuje rolę w miniserialu “The Big Cigar”. Prawdopodobnie zobaczymy go jako Hueya P. Newtona, aktywistę, który walczył z segregacją rasową w USA. Wspólnie z Bobby’m Seale’em Newton założył partię Czarnych Panter, która miała na celu chronienie osób czarnoskórych w Ameryce.

Sześcioodcinkowa produkcja opowie o losach działacza społecznego, który ucieka na Kubę po tym, jak staje się “bohaterem” ogólnokrajowej obławy. Newton szuka pomocy u bliskiego przyjaciela – Berta Schneidera, producenta filmowego, który pracował między innymi przy legendarnym “Swobodnym jeźdźcu” (1969). Pomysł na serial został zaczerpnięty z artykułu, który ukazał się przed laty w magazynie “Playboy”. Showrunnerami będą Jim Hecht i Janine Sherman Barrios.

Pierwsze dwa odcinki “The Big Cigar” wyreżyseruje Don Cheadle (aktor, znany z “Czarnego poniedziałku” i “Iron Mana 3”). Nie wiadomo, czy pojawi się też przed kamerą, grając jedną z postaci.

Previous Article
Ridley Scott

Ridley Scott wyprodukuje film o burzy śnieżnej i szokującym odkryciu z dala od cywilizacji

Next Article
After 4. Bez siebie nie przetrwamy Zwiastun

"After 4. Bez siebie nie przetrwamy" - oficjalny zwiastun wyczekiwanego melodramatu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share