Pierwsze zdjęcia z serialu kryminalnego z Sylvestrem Stallone’em. Ruszyły prace na planie

Kansas City Sylvester Stallone
Kansas City Sylvester Stallone na pierwszych, zakulisowych zdjęciach z serialu / Foto Prime Movies: “Manly Movie”

7 marca oficjalnie wystartowały prace nad serialem “Kansas City”, w którym rolę przodującą odegra Sylvester Stallone. Ikoniczny aktor – ekranowy John Rambo i Rocky Balboa – tym razem pojawi się na małym ekranie, choć karierę zbudował dzięki rolom filmowym. Mamy dla Was pierwsze fotosy z planu zdjęciowego, a na nich Stallone’a w pełnej krasie.

Kansas City Sylvester Stallone na zakulisowych zdjęciach z serialu gangsterskiego

Projekt “Kansas City”, o którym mowa, powstaje dla platformy VOD Paramount+. Sylvester Stallone gra w nim Sala, nowojorskiego gangstera, który zmuszony jest do przeprowadzki daleko od Wielkiego Jabłka. Zamieszkuje w tytułowej miejscowości w stanie Missouri. Okazuje się, że nawet z dala od centrum mafijnego biznesu Sal będzie w stanie pokazać wszystkim, kto tu rządzi.

W sieci pojawiły się zdjęcia z planu, na których 75-letni Stallone prezentuje się w szykownym, ciemnym garniturze, ze złotą biżuterią na ręce. Materiały do serialu są realizowane w Oklahoma City. Poza Stallone’em w “Kansas City” zobaczymy również Billy’ego Boba Thorntona, Maxa Casellę i Domenicka Lombardozziego.

O tym, że “Kansas City” oficjalnie wszedł w fazę produkcji, dowiadujemy się ze strony “Production List”, należącej do amerykańskiego Film & Television Industry Alliance. Ten sam serwis podaje, że reżyserem serialu jest Allen Coulter, a jego scenarzystami są Taylor Sheridan i Terence Winter (twórca “Zakazanego imperium”). Stanowiska producenckie piastują Sheridan, David C. Glasser, Rob Burkle, Braden Aftergood i Bob Yari. Na razie nie wiadomo, kiedy serial gangsterski zadebiutuje na platformie Paramount+.

Prawdopodobnym, alternatywnym tytułem “Kansas City” jest “The Tulsa King”.

Kansas City Sylvester Stallone

Kansas City Sylvester Stallone

Źródło: “Manly Movie”

Previous Article
Agent specjalny: Misja Afryka Premiera

"Agent specjalny: Misja Afryka" - premiera komedii w polskich kinach

Next Article
Russian Doll Sezon 2 Zwiastun

"Russian Doll" - nowy zwiastun sezonu 2. Serialowy powrót, na który czekają wszyscy

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share