Jeffrey Dean Morgan z rolą główną w filmie “Felix” – horrorze o zabójczej lalce

Felix Jeffrey Dean Morgan
Felix – Jeffrey Dean Morgan z rolą główną w nowym filmie grozy / Foto: Wikimedia Commons

Znany z serialu “The Walking Dead” Jeffrey Dean Morgan otrzymał rolę przodującą w nowym filmie – to horror o tytule “Felix”, określony przez twórców jako “połączenie «Laleczki Chucky» z «Super 8»”.

Felix Jeffrey Dean Morgan otrzymał główną rolę w nowym horrorze

W horrorze poznamy historię Charliego i Jimmy’ego – dwóch przyjaciół, którzy właśnie kręcą swój pierwszy film. Obaj marzą, że któregoś dnia staną się cenionymi hollywoodzkimi reżyserami. Ojciec Charliego przegląda rzeczy pozostawione po swojej zmarłej żonie i w stercie staroci znajduje zakurzoną lalkę brzuchomówcy. Marionetka nosi imię Felix i zostaje upiornym bohaterem dziecięcego filmu. Po serii niepokojących zdarzeń członkowie rodziny Charliego odkrywają, że Felix jest żywy i posiada paranormalne zdolności.

Jednego z chłopców zagra Benjamin Evan Ainsworth – 13-latek, który pojawił się jako Miles Wingrave w netfliksowym “Nawiedzonym dworze w Bly”. Dziecięcy aktor otrzymał niedawno główną rolę głosową w filmie Disneya “Pinokio”, którego reżyserem jest Robert Zemeckis. Jak poradzi sobie z występem w “Feliksie”? O tym przekonamy się prawdopodobnie w 2023 roku.

Portale filmowe nie precyzują, jaką rolę otrzymał Jeffrey Dean Morgan, ale można przypuszczać, że wystąpi w horrorze jako ojciec Charliego. Aktor występuje w serialu “The Walking Dead” (alternatywnie: “Żywe trupy”) począwszy od 2016 roku; ma na koncie udział w blisko stu odcinkach.

Reżyserią “Feliksa” zajmie się John Kissack – twórca innej gatunkowej produkcji, “Everfall”. Scenariusz przygotował Casey Giltner; to jego drugi film po “You Used to Be Beautiful” z 2012 roku. Z kolei główne stanowisko producenckie piastuje Joe Carnahan (“Pod ostrzałem”, “Czarna lista”).

Previous Article
My Policeman

Harry Styles zagrał biseksualnego policjanta. Aktor zapewnia: "w filmie roi się od gorących scen"

Next Article
Barry Sezon 3

"Barry", sezon 3. - zwiastun serialu HBO z Billem Haderem

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share