Polski zwiastun dramatu surivalowego “Infinite Storm” od Małgorzaty Szumowskiej

Infinite Storm Zwiastun
Infinite Storm Zwiastun filmu / Foto Prime: JamTart Productions, Maven Screen Media, Off Media, Orka, PISF, Gutek

Gutek Film zaprezentował oficjalny polski zwiastun dramatu survivalowego “Infinite Storm” – nowości od Małgorzaty Szumowskiej, z Naomi Watts w roli głównej. To historia kobiety, która podczas wędrówki na Górę Waszyngtona spotyka na swojej drodze turystę, nieprzygotowanego na ekstremalne warunki pogodowe i dziki powiew natury.

Infinite Storm Zwiastun filmu Szumowskiej z Naomi Watts

Film oparty jest na prawdziwej historii i został nakręcony przez Małgorzatę Szumowską – polską reżyserkę, która ceniona jest także za granicą. 49-latka ma w swoim dorobku między innymi art-house’owy horror “Córka boga”, z Michielem Huismanem, nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem dramat “Body/Ciało” czy wielokrotnie nominowany do Orłów film “Śniegu już nigdy nie będzie”. Jej najnowsza produkcja “Infinite Storm” zadebiutuje na ekranach polskich kin 27 maja. Jest to pierwszy amerykański projekt Szumowskiej.

Nominowana do Oscara Naomi Watts występuje w filmie jako Pam Bales – wprawiona alpinistka, której nie są straszne żadne warunki pogodowe. Gdy zbiera się burza śnieżna, kobieta zauważa, że nie jest jedyną osobą, którą zastała ekstremalna pogoda. Pod jej opiekę trafia nieprzygotowany turysta. Pam zrobi wszystko, by sprowadzić go całego i zdrowego w bezpieczne miejsce.

W obsadzie znajdują się także Denis O’Hare (“American Horror Story”), Joshua Rollins, Eliot Sumner i Billy Howle. Gutek Film zapowiada “Infinite Storm” jako “odważny”, “intensywny” i “ekstremalnie poruszający” dramat.

Źródło: Gutek Film

Previous Article
Chief of War Jason Momoa

Jason Momoa w serialu o kolonizacji Hawajów. Będzie też jego scenarzystą

Next Article
The Sterling Affairs Laurence Fishburne

Laurence Fishburne wysoko postawionym trenerem koszykówki w nowym serialu stacji FX

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share