Worthington, Gigandet i Headey w zwiastunie filmu “9 Bullets”

9 Bullets Zwiastun
9 Bullets Zwiastun filmu / Foto Prime: Foresight Entertainment, Screen Media

Studio Screen Media udostępniło w sieci zwiastun swojego nadchodzącego filmu “9 Bullets”, w którym wystąpili między innymi Sam Worthington, Cam Gigandet i Lena Headey. To kino akcji o walce z czasem i próbie uratowania małego chłopca przed bandytami.

9 Bullets Zwiastun filmu akcji z Samem Worthingtonem

Film opowie o tancerce występującej w klubie z burleską, która próbuje ocalić swojego nieletniego sąsiada – zagraża mu jej nieobliczalny, były kochanek. Chłopiec był świadkiem morderstwa swoich rodziców. Kobieta – która dostała drugą szansę na życie – chce, by dziecko było bezpieczne. Główna rola przypadła w udziale Lenie Headey (“Gra o tron”), a groźnym mafiosem jest Sam Worthington (“Avatar”). Cam Gigandet – który, co ciekawe, najbardziej wsławił się komedią muzyczną “Burleska” – pojawia się w filmie jako uzbrojony twardziel w kowbojskim kapeluszu.

Za reżyserię “9 Bullets” odpowiada Gigi Gaston – twórczyni “Granic miasta” czy niedawnego “Fatal Memory”. W obsadzie znajdują się również Dean Scott Vazquez, Barbara Hershey, Marc Menchaca i Zachary Mooren.

W Stanach Zjednoczonych “9 Bullets” będzie miał swoją premierę za około miesiąc, 22 kwietnia. Nie wiadomo, czy film trafi w Polsce do dystrybucji (jeśli już, na pewno będzie to dystrybucja streamingowa).

Previous Article
Nosferatu Remake

Nowe wieści w sprawie remake'u "Nosferatu", reżyserowanego przez Roberta Eggersa

Next Article
Dark Matter Joel Edgerton

Joel Edgerton w multiwersum koszmaru - powstaje nowy serial Apple TV+

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share