Bill Murray i Seth Rogen wystąpią w komediodramacie o przemijaniu i poprawie jakości życia

Bill Murray i Seth Rogen
Bill Murray i Seth Rogen połączą siły w nowym filmie / Foto Prime: Wikimedia Commons

Seth Rogen dołączy do Billa Murraya na planie zdjęciowym filmu “Being Mortal”, który będzie debiutem reżyserskim Aziza Ansariego (gwiazdora sitcomu “Parks and Recreation”). Za realizację tragikomedii odpowiada wytwórnia Searchlight Pictures.

Bill Murray i Seth Rogen wspólnie przed kamerą

Zdjęcia do projektu wystartują w nadchodzącym miesiącu, a gotowy film ma ukazać się w kinach w 2023 roku. Scenariusz komediodramatu bazuje na książce “Being Mortal: Medicine and What Matters in the End”, której autorem jest Atul Gawande. 56-letni chirurg i endokrynolog jest pisarzem i badaczem zdrowia publicznego, a także członkiem Rady Doradczej w sprawach związanych z wirusem COVID-19.

W książce – która dotarła do pierwszego miejsca listy bestsellerów “New York Timesa” – podjęto temat, jak medycyna może poprawić nie tylko jakość życia, ale też proces jego zakończenia. Dziennikarze chwalili literacki oryginał jako głębokie spojrzenie na zjawisko starzenia się. Szczegóły fabularne adaptacji filmowej nie są znane.

Aziz Ansari wyreżyseruje film, będzie jego producentem, a ponadto wystąpi w jednej z ról aktorskich. Do współpracy 39-latek zwerbował Youree’ego Henleya, który zajmie jedno ze stanowisk producenckich. Henley pracował w przeszłości przy tak cenionych tytułach, jak “Lighthouse”, “Na pokuszenie” czy “Somewhere. Między miejscami”.

Dorobek Setha Rogena zamyka serial “Pam & Tommy”, o sekstaśmie z udziałem Pameli Anderson. Billa Murraya widzieliśmy ostatnio w nowych “Pogromcach duchów” oraz w filmie Wesa Andersona “Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
Ordinary Angels Hilary Swank

Hilary Swank i Alan Ritchson gwiazdami dramatu o prawdziwych "aniołach"

Next Article
Archiwum 81 Sezon 2

Serial Netfliksa "Archiwum 81" anulowany po pierwszym sezonie

Related Posts
Total
1
Share