Dzisiejsza premiera na Netfliksie: “Koniec świata czyli Kogel Mogel 4”

Koniec świata czyli Kogel Mogel 4 na Netfliksie
Koniec świata czyli Kogel Mogel 4 na Netfliksie – premiera filmu na VOD / Foto Prime Movies: Next Film, MTL Maxfilm

Niespodzianką na Netfliksie okazała się nowa, środowa premiera. W ofercie giganta streamingowego pojawiła się polska komedia “Koniec świata czyli Kogel Mogel 4”, która ma szansę rozbawić widzów do łez. Produkcja ze Skrzynecką i Zakościelnym weszła na ekrany kin w styczniu, a już dziś dostępna jest do obejrzenia na VOD.

Koniec świata czyli Kogel Mogel 4 na Netfliksie – premiera VOD

“Koniec świata czyli Kogel Mogel 4” opowie o dalszych losach Wolańskich i Zawadów. W filmie występują Ewa Kasprzyk, Katarzyna Skrzynecka, Maciej Zakościelny, Karol Strasburger, Anna Mucha, Nikodem Rozbicki, Marian Opania, Aleksandra Hamkało, Katarzyna Łaniewska, Paweł Nowisz, Małgorzata Rożniatowska, Grażyna Błęcka-Kolska, Zdzisław Wardejn i Wiktor Zborowski. Najwięcej uwagi zwracają na siebie Skrzynecka (jako Marlena Wolańska) i Zakościelny (Piotr Wolański) – ona w bluzce w panterkę i z przesadną opalenizną, on z łańcuchem wokół szyi i w czapce gimnazjalisty.

Film wyreżyserowała Anna Wieczur-Bluszcz na podstawie scenariusza Ilony Łepkowskiej (“Randka w ciemno”, “Och, Karol 2”). Za realizację sequela odpowiada studio MTL Maxfilm. Poprzednia odsłona serii – “Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” – miała premierę w 2019 roku.

Film “Kogel Mogel 4” pojawił się na Netfliksie także z ukraińskim tłumaczeniem – w wersji z napisami do wyboru. Z oferty serwisu VOD usunięto za to inną komedię: “Bad Boys for Life” z Willem Smithem.

Previous Article
Bones & All Nowe zdjęcie

Nowe zdjęcie z filmu "Bones & All" Luki Guadagnino, a na nim Timothée Chalamet

Next Article
Werewolf Game Tony Todd

Tony Todd w filmie na podstawie gry towarzyskiej Mafia

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share