“I tak po prostu”… powstanie 2. sezon kontynuacji “Seksu w wielkim mieście”

I tak po prostu Sezon 2
I tak po prostu Sezon 2. z zielonym światłem na realizację / Foto Prime: HBO Max, WarnerMedia Direct

Serwis “Deadline Hollywood” potwierdził, że powstanie 2. sezon serialu “I tak po prostu…”. Nowa produkcja HBO Max z Sarah Jessicą Parker w roli głównej zyskała na tyle dużą popularność wśród widzów, że nadejście dalszych odcinków jest nieuniknione.

I tak po prostu Sezon 2. serialu na pewno powstanie

Choć serial spotkał się z mieszanym odbiorem wśród krytyków, spełnił oczekiwania HBO, jeśli chodzi o średnią oglądalność. W grudniu w sieci pojawiły się doniesienia, że “I tak po prostu…” okazał się najchętniej oglądanym serialowym debiutem w historii HBO Max. Zainteresowanie kontynuacją “Seksu w wielkim mieście” było na tyle duże, że dostęp do platformy VOD zasubskrybowały miliony osób, które dotąd nie korzystały z tego serwisu.

Casey Bloys, odpowiedzialny za treści pojawiające się na HBO Max, wydał oświadczenie, w którym powiedział: “Jeśli chodzi o oglądalność, odnotowaliśmy fenomenalny sukces. Nie mógłbym być z tego powodu szczęśliwszy”. Zadowolony z wyników jest też twórca serialu, Michael Patrick King.

“Nie mogę doczekać się, aż opowiem więcej historii głównych bohaterek. To pełne energii, odważne kobiety, grane przez wspaniałe aktorki”, wyjawił King. Oryginał, “Seks w wielkim mieście”, doczekał się sześciu sezonów, nadawanych od 1998 do 2004 roku. Serial HBO bazował na książce Candace Bushnell i uczynił gwiazdy światowego formatu z Sarah Jessiki Parker, Kim Cattrall, Cynthii Nixon oraz Kristin Davis. Tylko Cattrall nie powróciła w telewizyjnej kontynuacji.

W serialu “I tak po prostu…” główne bohaterki odkrywają blaski i cienie życia po pięćdziesiątce. Jedną z nowych postaci jest Che Diaz, grana przez Sarę Ramirez. To niebinarna stand-uperka, która zaprzyjaźnia się z Carrie Bradshaw.

Previous Article
Nominacje do Węży

Kto powalczy o Węże? Wśród nominowanych Andrzej Grabowski, Doda i, jak zawsze, Patryk Vega

Next Article
Renfield Nicolas Cage

Już jest: pierwsze zdjęcie z filmu "Renfield", a na nim Nicolas Cage jako Dracula

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share