Nowe zdjęcie z filmu “Bones & All” Luki Guadagnino, a na nim Timothée Chalamet

Bones & All Nowe zdjęcie
Bones & All Nowe zdjęcie z filmu Guadagnino / Foto Prime Movies: Frenesy Film Comp., Per Capita Prod., MGM, United Artists; Yannis Drakoulidis

Jeszcze w tym roku powinien ukazać się nowy film w reżyserii Luki Guadagnino, “Bones & All” – zapowiadany jako kanibalistyczne love story. Gwiazdą szykowanego projektu jest jeden z najbardziej cenionych aktorów młodego pokolenia, Timothée Chalamet. Mamy dla Was nowe zdjęcie z planu.

Bones & All Nowe zdjęcie: Chalamet i naturalne wdzięki Ameryki

Fotografia przedstawia parę głównych bohaterów, których grają Timothée Chalamet i Taylor Russell. “Bones & All” to opowieść o niemożliwości kochania, a przy tym o potrzebie bycia kochanym. Film okraszony będzie retro klimatem – dzieje się bowiem za czasów prezydentury Ronalda Reagana. Zdjęcia zrealizowano w stanach Ohio i Nebraska.

Nad filmem piastuje Luca Guadagnino – twórca oscarowych “Tamtych dni, tamtych nocy”, w których również zagrał Chalamet. Jest to pierwszy projekt włoskiego reżysera kręcony w Stanach Zjednoczonych. Prawa do dystrybucji “Bones & All” nabyło studio MGM. Choć premiera w tym roku jest możliwa, twórcy na pewno nie wyrobią się z postprodukcją na czas majowego Festiwalu w Cannes. Szkoda, bo zapowiada się, że w rękach Guadagnino powstaje medytacyjne kino o posmaku indie dramatu, które świetne wkomponowałoby się w canneński harmonogram.

Bones & All Nowe zdjęcie z filmu Luki Guadagnino

Timothée Chalamet i Taylor Russell grają w “Bones & All” kochanków spoza społecznego marginesu. Spotykają się przypadkiem i odbywają wspólną podróż – mają do pokonania tysiąc mil, odwiedzają amerykańskie skanseny, opustoszałe miasteczka, jeżdżą polnymi drogami. Tak będzie przedstawiać się w filmie państwo Ronalda Reagana – “Bones & All” może nosić cechy krytyki politycznej.

Guadagnino z bohaterów swojego nowego filmu uczynił outsiderów. Finałowe sceny odpowiedzą na pytanie, czy ich inność i dziwność zniszczą rodzące się uczucie. Wszystkie drogi w “Bones & All” mają prowadzić postaci do traumatycznych wydarzeń z ich przeszłości.

Russell występuje w filmie jako główna protagonistka, Maren Yearly. Wkraczająca w dorosłość dziewczyna przemierza kraj w poszukiwaniu ojca. Nigdy go nie poznała, a ponieważ boryka się z nietypowymi skłonnościami, chce odkryć prawdę o swoim pochodzeniu. Maren codziennie próbuje poskromić w sobie żądzę krwi i brutalnych morderstw. Po cichu marzy o zjadaniu tych osób, które najbardziej ją kochają.

W “Bones & All” grają także Chloë Sevigny, Michael Stuhlbarg, André Holland, Francesca Scorsese, Jessica Harper, Mark Rylance, David Gordon Green, Anna Cobb i Jake Horowitz.

Previous Article
Ben Stiller jako Jack Torrance

Ben Stiller chwyci za siekierę. Aktor zagra Jacka Torrance'a ze "Lśnienia"

Next Article
Koniec świata czyli Kogel Mogel 4 na Netfliksie

Dzisiejsza premiera na Netfliksie: "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share