Harvey Guillén – wampirzy sługus z “Co robimy w ukryciu” – walczy o rolę w superbohaterskim widowisku DC

Blue Beetle Harvey Guillen
Blue Beetle Harvey Guillen dołączy do obsady komiksowej adaptacji? / Foto Prime: instagram.com/harveyguillen

Harvey Guillén, znany przede wszystkim jako Guillermo de la Cruz z serialu komediowego “Co robimy w ukryciu”, ma szansę na angaż do nowego przedsięwzięcia wytwórni DC Films. Mowa o projekcie “Blue Beetle”, który opowie o superbohaterze latynoskiego pochodzenia.

Blue Beetle Harvey Guillen z szansą na rolę w widowisku DC Films

Film “Blue Beetle” został po raz pierwszy ogłoszony w ubiegłym roku. Portale zajmujące się tematyką kinową poinformowały wówczas, że będzie to pierwszy obraz w uniwersum DC, którego głównym bohaterem będzie latynoski superbohater. W filmie młody chłopak meksykańskiego pochodzenia, Jaime Reyes, zyskuje supermoce za sprawą pochodzącego z kosmosu… chrząszcza.

O rolę w filmie ubiega się Harvey Guillén, grający wampirzego sługusa Guillermo w serialu “Co robimy w ukryciu”. Na razie nie wiadomo, jaka postać przypadłaby mu w udziale w “Blue Beetle”.

W komediowym “Co robimy w ukryciu” Guillén występuje jako Guillermo – lokaj i niejako opiekun wampirzej “rodziny” zamieszkującej na Staten Island. Mężczyznę i jego pana, Nandora (Kayvan Novak), łączy silna więź, do której ten drugi nie lubi się przyznawać. Guillermo po cichu marzy, że Nandor przemieni go w krwiopijcę i zapewni mu życie wieczne.

Za reżyserię filmu DC odpowiada Ángel Manuel Soto – twórca nagradzanego dramatu “Królowie Charm City”, który pracuje jednocześnie przy nowej odsłonie serii “Transformers”. Scenariusz “Blue Beetle” przygotował Gareth Dunnet-Alcocer (“Wystrzałowa miss”).

Początkowo “Blue Beetle” pomyślany został jako Original powstający dla platformy HBO Max. Ostatecznie zmieniono plany dystrybucyjne – film ukaże się w kinach 18 sierpnia 2023 roku.

Previous Article
Diuna 2 Florence Pugh

Florence Pugh ubiega się o rolę w "Diunie 2". Trwają negocjacje w sprawie jej występu

Next Article
Henry Cavill i Dua Lipa

Henry Cavill, Dua Lipa i ich namiętny taniec - pierwsze spojrzenie na szpiegowską superprodukcję "Argylle"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share