Szczegóły fabularne dotyczące filmu “Prey” – prequela “Predatora”. Znamy przybliżoną datę premiery

Prey Prequel Predatora
Prey – Prequel Predatora. Nowe informacje o filmie / Foto Prime Movies: 20th Century Fox

Dan Trachtenberg wyreżyserował film o kosmicznym zabójcy, który nawiedza wioskę rdzennych Amerykanów… w XVIII wieku. Projekt o wymyślnej fabule nosi tytuł “Prey” i stanowi prequel kultowego “Predatora” z Arnoldem Schwarzeneggerem. Właśnie ujawniono kilka szczegółów fabularnych na temat “Prey”. Obraz będzie premierą na platformie Hulu.

Prey Prequel Predatora – garść nowych informacji o fabule

Steve Asbell, prezes wytwórni 20th Century Studios, odniósł się do nadchodzącego widowiska o morderczym najeźdźcy z kosmosu. W ostatniej rozmowie z serwisem “The Hollywood Reporter” Asbell powiedział:

– Do 2023 roku ukaże się ponad dziesięć naszych filmów, które przeznaczone są stricte do streamingu. Niektóre stanowią odważne reinterpretacje uwielbianych tytułów studia 20th Century Fox.

Jedną z takich “reinterpretacji” będzie “Prey”, film o polowaniu Predatora na ludzi. Asbell dodaje: “Dokonaliśmy dużych zmian kreatywnych (w tych seriach – przyp.). Przekonacie się już latem, kiedy zobaczycie «Prey». To prequel «Predatora», osadzony na Wielkiej Równinie Prerii w 1719 roku.”

Film opowie o pierwszej podróży zabójczego Predatora na Ziemię. Bohaterami widowiska będą Komancze – rdzenni Amerykanie z rodziny uto-azteckiej. Rzecz dzieje się około trzysta lat przed wydarzeniami znanymi z pierwszego “Predatora”. Główną rolę otrzymała Amber Midthunder. Aktorka występuje jako Naru – dzielna wojowniczka, która robi, co w jej mocy, by ochronić swoje plemię przed morderczym przybyszem z innego wymiaru.

Dokładna data premiery “Prey” nie jest znana – wiemy tylko, że, zgodnie z zapowiedzią Asbella, prequel ukaże się latem tego roku. Producent John Davis powiedział niedawno, że film przypomina “Zjawę” Alejandra Gonzáleza Iñárritu i jest “godnym kompanem oryginalnego «Predatora» z lat 80.”, filmem “równie dobrym, jak ten ze Schwarzeneggerem”.

Czytaj też: “Free Guy” doczeka się sequela. W planach jest realizacja długofalowej franczyzy

Previous Article
Watcher Data premiery

Maika Monroe na celowniku Obserwatora. Znamy datę premiery horroru "Watcher"

Next Article
Agent Game Zwiastun

Mel Gibson znów chwycił za broń - zobacz zwiastun filmu akcji "Agent Game"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share