Szczegóły fabularne dotyczące filmu “Prey” – prequela “Predatora”. Znamy przybliżoną datę premiery

Prey Prequel Predatora
Prey – Prequel Predatora. Nowe informacje o filmie / Foto Prime Movies: 20th Century Fox

Dan Trachtenberg wyreżyserował film o kosmicznym zabójcy, który nawiedza wioskę rdzennych Amerykanów… w XVIII wieku. Projekt o wymyślnej fabule nosi tytuł “Prey” i stanowi prequel kultowego “Predatora” z Arnoldem Schwarzeneggerem. Właśnie ujawniono kilka szczegółów fabularnych na temat “Prey”. Obraz będzie premierą na platformie Hulu.

Prey Prequel Predatora – garść nowych informacji o fabule

Steve Asbell, prezes wytwórni 20th Century Studios, odniósł się do nadchodzącego widowiska o morderczym najeźdźcy z kosmosu. W ostatniej rozmowie z serwisem “The Hollywood Reporter” Asbell powiedział:

– Do 2023 roku ukaże się ponad dziesięć naszych filmów, które przeznaczone są stricte do streamingu. Niektóre stanowią odważne reinterpretacje uwielbianych tytułów studia 20th Century Fox.

Jedną z takich “reinterpretacji” będzie “Prey”, film o polowaniu Predatora na ludzi. Asbell dodaje: “Dokonaliśmy dużych zmian kreatywnych (w tych seriach – przyp.). Przekonacie się już latem, kiedy zobaczycie «Prey». To prequel «Predatora», osadzony na Wielkiej Równinie Prerii w 1719 roku.”

Film opowie o pierwszej podróży zabójczego Predatora na Ziemię. Bohaterami widowiska będą Komancze – rdzenni Amerykanie z rodziny uto-azteckiej. Rzecz dzieje się około trzysta lat przed wydarzeniami znanymi z pierwszego “Predatora”. Główną rolę otrzymała Amber Midthunder. Aktorka występuje jako Naru – dzielna wojowniczka, która robi, co w jej mocy, by ochronić swoje plemię przed morderczym przybyszem z innego wymiaru.

Dokładna data premiery “Prey” nie jest znana – wiemy tylko, że, zgodnie z zapowiedzią Asbella, prequel ukaże się latem tego roku. Producent John Davis powiedział niedawno, że film przypomina “Zjawę” Alejandra Gonzáleza Iñárritu i jest “godnym kompanem oryginalnego «Predatora» z lat 80.”, filmem “równie dobrym, jak ten ze Schwarzeneggerem”.

Czytaj też: “Free Guy” doczeka się sequela. W planach jest realizacja długofalowej franczyzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
Watcher Data premiery

Maika Monroe na celowniku Obserwatora. Znamy datę premiery horroru "Watcher"

Next Article
Agent Game Zwiastun

Mel Gibson znów chwycił za broń - zobacz zwiastun filmu akcji "Agent Game"

Related Posts
Total
13
Share