Premiera w polskich kinach: animacja “Ups2! Bunt na Arce”

Ups2! Bunt na Arce Premiera
Ups2! Bunt na Arce Premiera w kinach / Foto Prime: Ulysses Filmproduktion, Fabrique d’Images, Moetion, Kino Świat

Piątek w polskich kinach może zainteresować zwłaszcza najmłodszych widzów. Na dużych ekranach debiutuje dziś przygodowa animacja “Ups2! Bunt na Arce” w reżyserii Toby’ego Genkela oraz Seana McCormacka.

Ups2! Bunt na Arce Premiera kinowa w Polsce

“Ups2! Bunt na Arce” stanowi kontynuację przeboju kinowego sprzed siedmiu lat – filmu “Ups! Arka odpłynęła”. Kreskówka stanowiła swobodną adaptację historii o wielkim potopie i Arce Noego. Teraz przyszedł czas, by sequel rozbudził wyobraźnię młodszych widzów – i być może ich rodziców.

W polskiej wersji językowej animacji wystąpili między innymi Izabela Kuna, Tomasz Lach (“Tomson”, członek Afromental) oraz Aleksander Milwiw-Baron.

Dystrybutorem filmu w Polsce jest Kino Świat. Na oficjalnej stronie studia można przeczytać opis fabuły:

— Arka Noego od tygodni dryfuje po otwartym morzu z najlepszymi przyjaciółmi Finim i Idą na pokładzie. Niestety wciąż nie widać brzegu, a zapasy żywności powoli się kończą. Tym samym pokój między mięsożercami i roślinożercami zaczyna być zagrożony. Wszystko to prowadzi do serii niefortunnych zdarzeń, w wyniku których resztki jedzenia i nasi bohaterowie zostają wyrzuceni za burtę. Rozdzieleni przez fale trafiają do niezwykłych miejsc.

Ida wraz z nowym kumplem Żelkiem zostaje uwięziona na odległej wyspie. Natomiast Fini budzi się bajecznym zakątku wypełnionym dziwnie znajomymi istotami. Stworzeniami, które żyją razem w harmonii, ale też z niepokojem spoglądają w kierunku coraz częściej dymiącego wulkanu. Kiedy wstrząsy sejsmiczne przybiorą na sile, Fini będzie musiał dokonać niemożliwego i zrobić wszystko, by uratować nowych przyjaciół, odnaleźć Idę oraz własną, pozostawioną na Arce rodzinę.

Źródło: Kino Świat

Previous Article
Ramble On Charlie Sheen

Charlie Sheen zagra siebie w nowym sitcomie od twórcy "Ekipy"

Next Article
Cyrano Premiera

Piątkowa premiera w polskich kinach: musical “Cyrano” z Peterem Dinklagem w roli głównej

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share